Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası

Ülkemizin en eski bankası olan Ziraat Bankası, kuruluşu 1888 yılına kadar uzanan bir geçmişe sahip. Aynı zamanda bir Devlet Bankası olarak faaliyetlerini sürdüren Ziraat Bankası, aynı zamanda ülkemizin en büyük bankasıdır. Özellikle 2001 yılında Devlet Bankalarının çağa uyum sağlaması amacıyla yapılan yenilikler ve değişiklikler sayesinde, Dijital Bankacılık ve telefon bankacılığı gibi alanlara yatırımlar gerçekleştiren bankanın, günümüzde dijital ve telefon bankacılığı konusunda sunduğu hizmetler çok nitelikli hale gelmiş durumda. Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası 444 00 00 – 0850 220 00 00 olmak üzere iki numaradan oluşuyor.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası olan, 444 00 00 – 0850 220 00 00 Müşteri İletişim Merkezi adı verilmiş numaraları aracılığıyla çok hızlı bir şekilde bağlanabildiğiniz menüler aracılığıyla, pek çok işlemi yapmanız mümkün hale geliyor.

Müşteri İletişim Merkezi Aracılığıyla Hangi İşlemler Yapılabiliyor?

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası 444 00 00 – 0850 220 00 00 numaraları aynı zamanda Müşteri İletişim Merkezi olarak adlandırılıyor. Bu merkez her gün ve her saat olmak üzere hizmet sunuyor. Bunun yanında bankayı kayıtlı cep telefon numaranızdan aramanız durumunda, sizinle ilgili menüler doğrudan size özel olarak açılıyor. Bu sayede vakit kaybetmeden bu merkez aracılığıyla yapabileceğiniz tüm işlemlere hızla ulaşabiliyorsunuz.

Ziraat Bankası iletişim Merkezi aracılığıyla, hemen tüm bankacılık hizmetlerini gerçekleştirebiliyorsunuz. Kayıtlı cep telefonundan merkeze ulaşamamanız durumunda, eğer bankanın müşterisiyseniz TC Kimlik No, müşteri numarası veya kart numaranızı tuşlayarak, yine size özel menüye kolayca ulaşabiliyorsunuz. Telefon bankacılığı hizmetlerini açtırmak için, bankanın şubelerine başvurmanız veya internet bankacılığı aracılığıyla bu işlemi yapmanız gerekiyor.

Müşteri iletişim Merkezi aracılığıyla OGS ve HGS işlemlerini de gerçekleştirebiliyorsunuz. Bankanın müşterisi olmayanlar için düzenlenmiş sesli yanıt sistemi menüsü de çok kapsamlı. Bu menüden bankadan alabileceğiniz hizmetler, kredi kartı ve kredi başvuruları, başvuru sorgulamalarını yapabiliyor, talep, öneri ve şikayetlerinizi doğrudan bankaya ulaştırabiliyorsunuz. Hızlı bir şekilde almak istediğiniz hizmet ulaşabileceğiniz bir sesli yanıt sistemine sahip olan Müşteri İletişim Merkezi, çağımızın en önemli unsuru olan zamanın, en tasarruflu şekilde kullanılmasını sağlıyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz