Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri 0850 220 00 00

Ülkemizin kurulan en eski bankalarından birisi olan Ziraat Bankası, kamu kesimi tarafından da desteklenmektedir. Kullanıcılarına yıllardır en uygun kredi ve bankacılık hizmetlerini sunmayı amaçlamış olan Ziraat Bankası, aynı zamanda Türkiye genelinde şube sayısını da günden güne arttırarak, daha fazla kişiye hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Onlarca farklı bankacılık ürünü ile binlerce müşteriye hizmet sunmakta olan banka, aynı zamanda kullanıcılarına müşteri hizmetleri ağı ile de doğrudan destek sağlamaktadır. Kişilerin kullanmış oldukları bankacılık ürünleri hakkında detaylı bilgi alabilmeleri, yeni bir başvuruda bulunabilmeleri, yaşadıkları sorunlara anlık olarak çözüm bulmaları ya da başvuru sonuçlarını öğrenebilmeleri adına bu müşteri hizmetleri ağından destek alabilmektedirler.

Yukarıda belirtmiş olduğumuz numaralardan hizmet alabilmeniz için herhangi bir süre sınırlamanız bulunmamaktadır. 7 gün 24 saat boyunca bu numaralardan destek alabilir, operatör yardımı ile sorunlarınızı anında giderebilir ya da konu ile ilgili müşteri hizmetlerine doğrudan bağlanabilirsiniz.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Türkiye’nin en eski ve en güvenilir bankalarından birisi olan Ziraat Bankası, kullanıcılarına daha kaliteli hizmet sunabilmek adına 7 gün 24 saat boyunca müşteri hizmetleri üzerinden hizmet sunmaktadır. Kullanıcılar 444 00 00 ya da 0850 220 00 00 numaralarını aradıkları zaman, onları öncelikli olarak bir sesli IVR yani operatör karşılayacak ve yapılacak olan işlemler ile ilgili kategori numaralarını seslendirecektir. Burada, hangi kategoride işlem yapmak istiyorsanız, ilgili tuşlamayı yapabilirsiniz. Ancak, Ziraat Bankası müşteri hizmetleri üzerinden işlem yapmak isteyen kullanıcıların büyük bir kısmı, doğrudan müşteri temsilcisine bağlanarak, sorununu çözmeyi amaçlamaktadır. Bu elbette mümkündür. Eğer doğrudan müşteri hizmetlerine bağlanmak istiyorsanız, takip etmeniz gereken işlemler şu şekildedir.

  • Öncelikli olarak Ziraat Bankası müşteri hizmetleri için 444 00 00 numarasını aramalısınız.
  • Burada banka müşterisi olup olmama durumunuza göre sizden TC kimlik numaranızı tuşlamanız istenecektir.
  • İlgili tuşlamayı yaptıktan sonra, sizlere tekrar kategoriler seslendirilecektir. Burada sırasıyla önce 2 sonrasında da 0’ı tuşlamalısınız.
  • Son adımda ise, telesekreter sesini duyduğunuzda 1’i tuşlamanız yeterli olacaktır.

Görüldüğü gibi, acil durumlarda ya da kendi tercihlerinize göre, çok kısa bir süre içerisinde Ziraat Bankası müşteri temsilcisine bağlanmanız mümkündür.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz