Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu ve Başvuru Sonucu Öğrenme

“Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu nasıl yapılır, Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvuru sonucu nasıl öğrenilir, ziraat bankası kredi kartı başvurusu telefonla yapılır mı ” gibi konularda detaylı bilgilere, haberimizden ulaşabilirsiniz.

Nakit paranın yerini, plastik kartların almaya başladığı bu dönemde, kredi kartı kullanmak zaruret haline gelmiş durumdadır. Kullanıcı için kolaylık sağlamanın yanı sıra, kullandığınız karta göre edindiğiniz avantajlarda hayli caziptir.

Türkiye’nin en eski ve köklü bankalarından olan Ziraat Bankası da diğer bankalar gibi kredi kartı hizmetini müşterilerine sunmaktadır. Yakın zamana kadar maksimum kart özelliklerine sahip kredi kartlarını bireysel müşterilerine sunan Ziraat Bankası, yeni geliştirdiği bankamatik ve kredi kartı özellerini bir arada sunan Bankkart Combo ile verdiği bu hizmeti devam ettirmektedir. Tabii bir de Visa ve Mastercard çeşitleri bulunmaktadır.

Bununla birlikte Bankkart Başak ile çiftçilere, Bankkart Business ile girişimcilere kredi kartı hizmetlerini sunmakta olan Ziraat Bankası, gençlere de Bankkart Genç ile ulaşıyor.

Bankkart Combo’nun Gold ve Platinum şeklinde iki de üst sınıfı bulunmakta. Statüsüne göre kartların sağladığı faydalar da değişiklik göstermekte.
Ziraat bankası kredi kartlarından herhangi birine sahip olmak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz pek çok kanal bulunmakta. Ziraat Bankası müşterisi değilseniz ve bir Ziraat Bankası kredi kartı almak istiyorsanız yapmanız gereken ilke şey bir Ziraat Bankası şubesine uğramaktır. Başvurunuzu doğrudan şube üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu ve Başvuru Sonucu Öğrenme

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu ve Başvuru Sonucu Öğrenme

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

  • Hali hazırda bir Ziraat Bankası müşterisi iseniz bir de bankacılığın her şeklini aktif olarak kullanıyorsanız pek çok alternatiften biri üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Şimdilerde elimiz, ayağımız olan akıllı telefonlardan birine sahipseniz ve telefonunuzda Ziraat Mobil uygulaması yüklü ise başvuralar sekmesi üzerinden kredi kartı başvurunuzu kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.
  • Yine aynı şekilde Ziraat Bankası internet şubesinin kullanıcısı iseniz başvurunuzu online olarak, internet şubesi, başvurular sekmesinden yapabilirsiniz.
  • ATM’ler size bir diğer başvuru kanalı. Teknolojiye ayak uydurarak daha da akıllanan ATM’ler üzerinden kredi kartı başvurusu yapmak oldukça kolay. Cihaz menüsünden başvurulara girerek kredi kartı başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
  • Eğer hala kısa mesajcılardansanız sizin için de Ziraat Bankasının SMS kanalı hizmete hazır. Bankkart Combo almak istiyorsanız, COMBO yazıp boşluk bırakarak T.C. kimlik numarınızı 4757’ye gönderebilirsiniz.
  • Kredi ve Yurtlar Kurumundan kredi veya burs alan bir öğrenci iseniz ve Bankkart Genç sahibi olamk istiyorsanız, alışverişlerinizde kullanmak üzere, faizsiz ve masrafsız 350 TL limitli Harçlık Avans da tanımlatabileceğiniz Bankkart Genç için yine SMS kanalını kullanarak GENC BANKKART yazıp 4747’ye gönderebilirsiniz.
  • Telefonla meramı izah edeyim ve kredi kartımın başvurusunu da oradan yapayım derseniz, Ziraat Bankası müşteri hizmetlerini 0850 258 00 00 numaralı hattan arayarak yardım alabilir ve başvurunuzu yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

  • Yaptığınız başvuruyu takip etmek istediğinizde ise T.C. kimlik numaranız veya başvuru numaranızı ve telefon numaranızı Ziraat Bankası internet sitesi “Kredi Kartı Başvuru Sorgulama” sayfasına girerek sorgulama yapabilirsiniz.
  • Yine şubenizden veya telefon bankacılığı üzerinden de kart başvurunuzun sonucunu rahatlıkla sorgulayabilir ve akıbetini öğrenebilirsiniz.

Yukarıda sıraladığımız yöntemlerin herhangi birini kullanarak siz de günümüzün zaruri ihtiyaçlarından biri haline gelen kredi kartına Ziraat Bankası aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Kaynak

Güncel Konular
Sitemizde Bulunan Bilgiler Tamamen Bilgilendirme Amaçlıdır. Sitemizde Kredi, Kredi Kartı ve Benzeri Hiç Bir Hizmet Verilmemekte, Aracılık ve Komisyonculuk Yapılmamaktadır. Sitemiz Sadece Güncel Kampanya ve Haberleri Paylaşmaktadır. Lütfen Başvurularınızı Şubelere Bireysel ve Şahsen Olarak Yapınız.