Ana sayfa Kredi-Kredi Kartı Ziraat Bankası Engelli İhtiyaç Kredisi

Ziraat Bankası Engelli İhtiyaç Kredisi

Ziraat Bankası Engelli Kredisi
Ziraat Bankası Engelli Kredisi


Engelli vatandaşlarımızın topluma kazandırılmaları ve ekonomiye katkı sağlamaları, tüm dünya ülkelerinde olduğu gibi, ülkemiz içinde ciddiye alınması gereken önemli bir husustur.

Engelli bireyin kendini toplumun bir parçası olarak hissedebilmesi ve üretebilmesi, sosyal alanların hepsinde var olması ile mümkündür. Aldıkları eğitimler sayesinde engelli bireyler de sağlam vatandaşlardan farkları olmaksızın ilgili sektörlere ve ekonomiye katkı sağlayabilmektedirler.

Pozitif ayrımcılık ve sağlanacak destekler ile engelli bireylerin yapamayacakları hemen hemen hiçbir şeyin olmadığı örneklerle ortadadır.

Ticaret alanında ilerlemek isteyen engelli vatandaşlar da iş kurabilmek, mevcut işlerini devam ettirebilmek veya büyütebilmek için zaman zaman finansman desteğine ihtiyaç duyabilmektedir.

Ülkemizde KOSGEB ve kalkınma ajansları vasıtası ile zaman zaman projeler üretilmekte ve engelliler için kredi-hibe ve eğitim olanakları sağlanmaktadır.

Kredi Kullanmak İsteyen Engelliler İçin Bankaların Sunduğu Kampanyalar Var Mı?

Ziraat Bankası engelli vatandaşlarımız için kredi imkanı sunuyor. Engelleri Kaldıran Paket adı altında sunmuş olduğu kampanya ile hem engelli vatandaşlarımıza hem de engellileri istihdam eden vatandaşlarımıza çeşitli fırsatlar sunuyor.Ziraat Bankası’nın Sunduğu Paketin Amacı Nedir?

– Engelli vatandaşların gerçekleştirdiği ticari faaliyetlerin desteklenmesi, ülke ekonomisine daha fazla katılım ve katkı sağlanması amacıyla engellilerin finansal ihtiyaçlarının karşılanması için düşük faiz oranlı ve masrafsız kredi, bankacılık ürünlerinde engellilere özel indirimler, sigorta ve bireysel emeklilik gibi diğer finansal işlemlerde çözüm önerileri gibi pek çok bankacılık ürünlerini barındıran paket ile engellilerin desteklenmesi amaçlanmaktadır.

Bu Paketten Kimler Yaralanabilir?

 • – Ticari faaliyet yapan engelli vatandaşlar.
 • – Engelli bireylere istihdam olanağı sunan firmalar.

Ziraat Bankası, İnternet Bankacılığı’nı kullanan ve en az 2 adet otomatik ödeme talimatı veren engelli bireylerin ortak olduğu firmalar ile engelli birey istihdam eden firmalara özel olarak Engelsiz Destek Paketi kapsamında;

 •  60 aya varan vadelerde, uygun faizli krediler
 •  Bankacılık işlemlerinde özel indirimler
 •  Bireysel Emeklilik Planı teklifleri
 •  Ziraat Sigorta güvencesi ile sunulan sigorta hizmetleri

Sunulmaktadır.
Ziraat Bankası tarafından sunulan Engelsiz Destek Paketi hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için size en yakın Ziraat Bankası şubesini ziyaret edebilirsiniz.2 YORUMLAR

 1. Bir iş adamı mı yoksa kadın mı? Herhangi Bir Mali Karışımda mısınız veya Kendi İşinizi Kurmak İçin Fonlara İhtiyacınız Var mı?
  Küçük Ölçekli ve Orta Ölçekli İşletmeler İçin Güzel Bir Krediye ihtiyacınız var mı?
  Kredi Notunuz Düşük mü ve Yerel Bankalardan ve Diğer Finansal Kurumlardan Sermaye Kredisi Almayı Zor Buluyor musunuz? – Aracılar / Danışmanlar / Komisyoncular Müşterilerini Getirmeye Hoş Geldiniz ve% 100 Korunuyor.
  İlgilenen Taraflar E-posta Yoluyla Daha Fazla Bilgi İçin Bize Ulaşmalıdır: …………….

  Ana Hedeflerimizin Bireylere, Şirketlere ve Girişimcilere Banka Kredisi Olmaksızın Yatırım Yaparak, Danışmanlık Yaparak ve Yükselterek İşlerini Yeni Zirvelere Çıkarmalarına Yardımcı Olduğunu Söylemek İstiyoruz.
  Finansman, Bankalar ve Varlık Esaslı Kredilendirmenin Her Konusunda Nitelikliyiz.
  Müşterilerimizin Mali İhtiyaçlarının Ve Zorluklarının Her Yönüyle Başa Çıkma Yeteneğine sahibiz; Gayrimenkul Yatırımları ve Finansman Gerektirmesi Gereken Diğer Sektörler. – Bireyler / Şirketler / Girişimciler / Aracılar / Danışmanlar / Brokerler Talep Edilen Kredi Miktarı için Bizimle İletişime Geçin Tüm Müşterilerimiz% 100 Korumalı
  İlgilenen Taraflar E-posta Yoluyla Daha Fazla Bilgi İçin Bize Ulaşmalıdır: ……….

  HERHANGİ BİR KREDİ SUNUYORUZ – UYGUN KREDİLER İÇİN BAŞVURU.

  Aşağıdaki bilgilerle bize ulaşın:

  Ad Soyad:____________________________
  Kredi Olarak Gerekli Miktar: ________________
  Kredi Süresi: _________________________
  Kredi Amacı: ______________________
  Doğum tarihi:___________________________
  Cinsiyet:_______________________________
  Medeni hal:__________________________
  İletişim Adresi:_______________________
  Şehir posta kodu:__________________________
  Ülke: _______________________________
  Meslek:____________________________
  Cep telefonu:__________________________

  Yönetici Notu: Bunlar dolandırıcıdır. Kesinlikle itibar etmeyin.

 2. 5.000 Euro ila 5.000.000 Euro arasında kredi vermek için GERÇEK bir FİNANSAL KREDİ FİRMASI mı arıyorsunuz (bir işletme veya şirket kredisi, kişisel kredi, ev kredisi, araç kredisi, borç konsolidasyon kredisi, risk sermayesi, sağlık kredisi, vb.)
  Ya da bir nedenden ötürü bir banka veya finans kurumundan borçlanmadı mı?
  Şimdi başvurun ve 3 gün içinde işleme konup onaylanan gerçek finansal krediyi alın.
  Geçerli kimlik kartınızla veya ülkenizin uluslararası pasaportunuzla% 2’lik düşük bir faiz oranına sahip olan GERÇEK FİNANSAL KREDİLER’i veren, “Uluslararası Akredite Kredi Kredisi Borcuyuz”.
  Kredi Geri Ödeme kredinizi aldıktan sonra 1 (Bir) yıl başlar ve geri ödeme süresi 3 ila 35 yıl arasında değişmektedir.
  Şirketimizin ülkenizde şirket temsilcimiz olabilecek bir kişiye de ihtiyacı var.

  Not: Bu tür firmalardan uzak durun!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here