Ziraat Bankası Çiftçi Kredisi Erteleme

Ziraat Bankası kredi kampanyaları başlatmakta ve müşterilerine önemli kolaylıkları sağlanmaktadır. Çiftçi kredileri genelde hasat ödemeli olmaktadır. Ancak kredi taksitlerini ödeyemeyecek durumda olmalarında kendilerine tarımsal kredi borçlarını erteleme imkanı sunulmaktadır.

Bu imkandan yararlanmak isteyen çiftçilerimizin bir dilekçe ile banka şubelerine başvurmaları gerekmektedir. Çiftçilerimize yapılandırma imkanı da sunulmaktadır.

Ziraat Bankası tarımsal krediler diğer kredi türlerine göre oldukça avantajlı olmaktadır. Vadeler hasat dönemine göre belirlenmekte ve faiz oranları genel olarak yıllık %5 civarında olmaktadır.

Canlı hayvan alımından arazi alımlarına, tarımsal ekipman alımlarından sulama sistemlerinin kurulmasına kadar pek çok konuda kredi verilmektedir.

Ziraat Bankası tarafından başlatılan Genç Çiftçi Akademisi kapsamında verilen eğitimler ile gençlerin tarımsal konularda bilgi edinmeleri sağlanmaktadır. Devlet tarafından verilen hibe ve destekleme ödemeleri de çiftçilerimize Ziraat Bankası kanalı ile ödenmektedir.

Ziraat Bankası Hayvancılık Kredisi

Sadece tarım değil, hayvansal konularda da kredi vermektedir. Bu kampanyalardan gerçek ve tüzel kişiler yararlanmaktadır. Küçükbaş hayvancılık, büyükbaş hayvancılık, kanatlı hayvancılık konularında kredi verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz