Kredi Başvurusu

3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Başvuruları

Ertelemeli ihtiyaç kredisi acil nakit ihtiyacı duyan vatandaşların Pandemi süreciyle birlikte ekonomik olarak daha da zor durumda kalmasıyla erteleme imkanı veren bir kredidir.İnsanlar tüm dünyayı saran COVİD 19 un etkisiyle bir nevi ekonomik bunalıma girmişlerdir. Hastalık süreci psikolojik açıdan kişileri etkilerken aynı zamanda dışarı çıkmamaya ve yasaklara uymaya çalışan vatandaş, maddi olarak da çok etkilenmiş ve gelirini elde etmek, borçlarını ödeyebilmek için farklı alternatif yollara başvurmuştur. Bu alternatif yollardan biri de ertelemeli ihtiyaç kredisidir.Alınan kredinin 90 gün sonra ödenmeye başladığı ödeme türüne sahip krediye 3 ay ertelemeli kredi denmektedir.

3 Ay Ertelemeli Kredi Ve Koşulları

Ülkemiz ekonomik kalkınma kampanyaları ile pek çok ilke imza atmış ve bu adımlarla vatandaşın ihtiyaçlarını karşılama ile de normalleşme sürecine katkı sağlanmıştır. Bu adımlardan biri de bankaların ertelemeli ihtiyaç kredisi verme kampanyasıdır. Bankalar hem var olan müşteri potansiyeli hem de yeni müşteri kazanımı için kampanyalarla gündemdedir.3 ay ertelemeli yani ötelemeli ihtiyaç kredisi için öncelikle kanunen ergin olmak ilk koşuldur.

18 yaşını doldurmadan herhangi bir kredi talebinde bulunamayacağınız için bu koşulu sağlamalı ve aylık kazancınızı da belirten resmi bir evraka sahip olmalısınız.Her bankanın kendine ait bazı koşulları mevcut olmakla beraber istenen belgeler de haliyle farklılık gösterebilmektedir.

Bu nedenle hangi bankaya başvuruda bulunacaksanız o bankanın resmi sayfasından ilgili bölümde yer alan koşulları gözden geçirmeniz yararınıza olacaktır.Her bankanın faiz düzenlemelerinde, ertelenen 3 ayı da dikkate alarak düzenleme yapacağını bilmelisiniz.  Gelelim bu imkanı sağlayan bazı bankaların özelliklerini birlikte incelemeye…

Halkbank 3 Ay Ertelemeli Kredi

Mini İhtiyaç Kredisi adı ile kampanya düzenleyen Halkbank, kısa vadeli ve düşük tutarlı nakit ihtiyacını karşılayacağını belirten bankalardan biridir. 5 bin liraya kadar olan nakit ihtiyacını en fazla 10 ay vade imkanı ile oluşturmuştur. Kredi taksit ödemesi için de 3 ay erteleme imkanı sunmuştur.

Artan ya da azalan taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli, serbest ödemeli ödeme seçenekleri ile Halkbank diğer bankalarla olan rekabetini bu yarışta da sürdürmektedir. Başvurularınız için şubelere gidebilir ya da internet üzerinden kredi talebinizi oluşturabilirsiniz.

Yapı Kredi 3 Ay Ertelemeli Kredi

Ötelemeli kredi imkanına sahip bankalardan biri de Yapı Kredi Bankasıdır. 60 ay vade imkanı ile 90 gün erteleme kolaylığı tanıyan Yapı Kredi, kredi alt limitini 1.000 TL üst limitini ise 200.000 TL olarak belirlemiştir.

Ertelemeli ihtiyaç krediniz için bankanın resmi internet sayfasından ya da mobil işlemlerle talebinizi oluşturabilmeniz mümkündür. Hem kendi sağlığınız hem de çalışanların sağlığını riske atmamak için talebinizi uzaktan yapabilme imkanı ile tamamlamanız daha yararlı olacaktır.

Şekerbank 3 Ay Ertelemeli Kredi

3 ay ertelemeli kredide faiz oranını 0,75 olarak belirleyen Şekerbank, krediyi alabilmeniz için koşul öne sürmüş ve kredi notu yüksek olanların bu kampanyadan faydalanacağını duyurmuştur. Şekerbank ın sağlamak istediği, aradığı diğer koşullar için bankanın kendi internet sayfasından ya da şubelerinden bilgi alabilirsiniz.

Akbank 3 Ay Ertelemeli Kredi

Akbank resmi sayfasında, bu kampanyadan faydalanabilmeniz için eğer banka müşterisi değil iseniz bizzat şubeden başvurunuzu gerçekleştirebileceğinizi beyan etmiştir.T.C Kimlik Kartı ya da Nüfus Cüzdanınız ile Akbank şubesine bizzat gitmeli ve kredi talebinizi oluşturmalısınız. Ayrıca aylık gelirinizi belgeleyen resmi bir evrak da yanınızda olmalıdır. Eğer bankanın müşterisi iseniz bankanın sunduğu diğer yollarla başvuru talebinde bulunabilirsiniz.

Erteleme dahil 60 ay vade imkanı ile Akbank sizlere bu kredi için faiz oranlarını kendi sayfasında belirtmiştir. 3 ay ertelemeli kredi için vade en fazla 57 ay olabilir diye belirten banka, ayrıca ilk ödemenin de en fazla 92 gün ertelenebileceğini belirtmiştir.

Vakıfbank 3 Ay Ertelemeli Kredi

Esnek ödeme imkanı ile Vakıfbank, tercih edilen bankalar arsında yer alan bir diğer bankadır. 0,86 faiz oranı ve 60 ay vade imkanı ile kredi sağlayan Vakıfbank ayrıca artan ya da azalan taksitli ödeme, aylık eşit tutarlı ödeme, 3 ayda bir eşit taksitli ödeme gibi seçenekleri de sunarak kolaylık sağlamıştır.

Bayram Kredisi Başvuruları

Dönemlik kredi olarak geçen bayram kredisi bankaların yapmış olduğu kampanyalardan birisidir. Bankaların rekabet halinde olduğu yılbaşı, bayram gibi dönemler fırsata çevrilmek için ayrıca beklenen özel günlerdir.Hangi banka bayram için hangi imkanı sunuyor gelin birlikte bakalım…

ING BANK Bayram Kredisi: ING Bank bayrama özel ertelemeli krediyi 60 ay vade imkanı ile vermektedir. Kredide faiz oranını 0,79 olarak belirleyen banka daha ayrıntılı bilgi almanız için sizleri şubelerine beklemektedir.

QNB Finansbank Bayram Kredisi: Bayrama özel kampanya dahilinde ertelemeli kredi veren QNB Finansbank, 60 ay vade imkanı sağlamıştır. Faiz oranı 0,89 olarak belirlenen bayram özel kredinizi almak için siz de harekete geçin ve şubelere giderek kredi talebinizi oluşturun.

İŞ Bankası Bayram Kredisi:İş Bankası öteleme imkanı ile 90 gün erteleyebileceğiniz kredi için size 60 ay vade ile geri ödeme imkanı sunmuştur. 0,96 faiz oranı ile bayram kampanyasına dahil olan İş Bankasına başvurmak için en yakın şubeyi ziyaret edebilir ya da internet üzerinden talebinizi oluşturabilirsiniz.

Kredi başvuru talepleriniz için lütfen şubelere bireysel ve şahsen başvuruda bulununuz aracı ve komisyoncu kullanmayınız. Sitemiz kredi haber sitesidir sadece tanıtım ve bilgi amaçlı hazırlanmıştır. Sitemizde herhangi bir kişisel bilgi veyahut ücret talebinde bulunulmamaktadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.