Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri Numarası

Yapı Kredi Bankası 1944 yılında Türkiye’ nin ilk özel bankası olarak kurulmuştur. Uzun süreli yürüyüşü, Türkiye Cumhuriyeti’ nin gelişme dönemine denk gelen bankanın, bu süre içerisinde sürekli kendini yenileyerek, müşterilerine ihtiyaçlarına göre ve çağa uygun yeniliklerle hizmet ulaştırma konusunda büyük bir bilgi birikimi oluşmuştur. Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri Numarası olan 444 0 444 ve 0850 222 0 444 Müşteri iletişim merkezi, çağımızın yapısına uygun çeşitli yeniliklerle bireysek ve kurumsal bankacılık işlemleri ve yanı sıra banka müşterisi olmayan kişilere çeşitli başvuru, öneri, talep ve şikayet hizmetleri sunuyor.

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri Numarası ya da Müşteri iletişim Merkezi olan 444 0 444 ve 0850 222 0 444 numaralı telefonlardan ulaştığını sesli yanıt sistemi, yönlendirmeler yoluyla sunduğu hizmetlerini, aynı zamanda çağımızın gereklerine uygun olarak yeniden yapılandırmış.

Müşteri İletişim Merkezi Aracılığıyla Hangi İşlemler Yapılabiliyor?

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri Numarası aracılığıyla bireysel ve kurumsal banka müşterileri, tüm bankacılık işlemlerini yapabiliyorlar. Bunun için Bankanın uyguladığı tek şifre sistemi mevcut. Tek şifre, İnternet bankacılığı, mobil bankacılık ve Müşteri iletişim merkezinde ayrı ayrı olması yerine tek bir şifre kullanabilmenizi sağlayan bir hizmet. Bu hizmeti Var olan internet şifreniz veya mobil bankacılık şifrenizi üç hizmette kullanabilmek için ayarlayarak kolayca kullanabiliyorsunuz.

Ayrıca müşteri iletişim merkezinin akıllı sesli yanıt sistemi, bankada kayıtlı olan cep telefonu numaranızı tanıyor ve hangi nedenden dolayı aradığınızı tahmin ederek size gereken menüye hemen ulaştırıyor.

Bankacılık sektöründe yaşanan daha hızlı ve daha konforlu hizmet sunma yarışında, oldukça iddialı olan Yapı Kredi Bankası, müşteri iletişim merkezi’ nden sunduğu yenilikçi hizmetlerle müşterilerine büyük bir hız ve konfor sağlıyor. Müşteri İletişim Merkezi’ nin sunduğu hizmetlerden bir diğeri Whatsapp üzerinden de sunulabiliyor olması. Bunun için bankanın 0850 222 0 444 numarasını Whatsapp’ a kaydetmeniz gerekiyor. Whatsapp platformu aracılığıyla istediğiniz tüm bankacılık işlemlerini kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz. Bankanın müşterisi olmayan kişiler için özel olarak hazırlanmış menü sayesinde, tüm başvuru, öneri, talep ve şikayetler hızlı bir şekilde müşteri temsilcilerine iletilebiliyor.

 

Güncel Konular
Sitemizde Bulunan Bilgiler Tamamen Bilgilendirme Amaçlıdır. Sitemizde Kredi, Kredi Kartı ve Benzeri Hiç Bir Hizmet Verilmemekte, Aracılık ve Komisyonculuk Yapılmamaktadır. Sitemiz Sadece Güncel Kampanya ve Haberleri Paylaşmaktadır. Lütfen Başvurularınızı Şubelere Bireysel ve Şahsen Olarak Yapınız.