Yapı Kredi Kredi Başvurusu Sonucu Öğrenme

Türkiye’ nin işlem hacmi bankacılık kuruluşlarının başında gelen Yapı Kredi, isminde de yer alan kredi hizmetleri konusunda en zengin yelpazeyi sunuyor. Hem bireysel tüketiciler, hem kurumsal müşteriler hem de KOBİ’ ler için çok özel ve avantajlı kredi hizmetleri sunan Türkiye’ nin en büyük bankacılık kuruluşu Yapı Kredi’ nin kredi hizmetlerine ilişkin yapılan başvuruların takiplerinin kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmesine yardımcı olacak dijital ve pratik çözümleri bulunuyor. Yapı Kredi kredi başvurusu sonucu öğrenme kanalları üzerinden haftanın her günü kesintisiz olarak 24 saat kolay bir şekilde yapılan kredi başvurusunun sonuç bilgisini öğrenebilmek mümkün oluyor.

Yapı Kredi SMS İle Kredi Başvurusu Sonucu Öğrenme

Yapı Kredi’ nin kredi ve kredi kartı hizmetlerine ilişkin yapılan tüm başvuruların takibi ve sonuç sorgulamaları Yapı Kredi SMS servisi üzerinden gerçekleştirilebiliyor. Yapı Kredi SMS Servisi üzerinden kredi başvurusu sonucunu öğrenebilmek için kredi türüne göre yapılacak sorgulama talebinde verilecek bilgiler değişiklik göstermektedir. Buna göre tüketiciler cep telefonlarının kısa mesaj servisinde;

Bireysel ihtiyaç kredisi sonucu için; ‘BİREYSEL’ yazıp, bir boşluk verip ‘T.C. kimlik numarası’ bilgilerini,

Taşıt kredisi sonucu için; ‘TAŞIT’ yazıp, bir boşluk verip ‘T.C. kimlik numarası’ bilgilerini,

Konut kredi sonucu için; ‘KONUT’ yazıp, bir boşluk verip ‘T.C. kimlik numarası’ bilgilerini,

Girmesi gerekiyor. Hatasız olarak girilen bilgiler daha sonra Yapı Kredi SMS Servisi ‘4407’ numarasına kısa mesaj gönderilmelidir. Dakikalar içerisinde yapılan kredi başvuru sonucu öğrenilebiliyor. Bu Yapı Kredi kredi başvurusu sonucu öğrenme kanalı 7/24 kullanılabiliyor.

Yapı Kredi İnternet Şubesi Kredi Başvurusu Sonucu Öğrenme

Yapı Kredi internet şubesi kredi başvurusu sonucu öğrenme işlemleri internet şubesi üzerinden de gerçekleştirilebiliyor. Yapı Kredi internet sitesi üzerinde yer alan ‘Başvuru Merkezi’ sayfasındaki ‘Bireysel İhtiyaç Kredisi’ ekranından kredi başvuru sonucu sorgulama yapılabiliyor. Bu ekranda ‘Referans Kodu’, ‘T.C. kimlik numarası’ ve ‘güvenlik kodu’ bilgilerinin hatasız ve eksiksiz olarak girilmesi gerekiyor. Böylelikle birkaç dakika içerisinde yapılan bireysel kredi başvurusu sonucunu öğrenebilmek mümkündür. Bu Yapı Kredi kredi başvurusu sonucu öğrenme ekranı da 7/24 kesintisiz olarak kullanılabiliyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz