Vakıfbank Kredi Başvurusu Sonuç Sorgulama

İhtiyaçlarınız için Vakıfbank’a kredi başvurusu yapmanız ve akabinde kredi başvurunuzu nasıl takip etmeniz konularında merak ettiklerinize dair birkaç önemli hususu bu yazımızda bulabilirsiniz.

Öncelikle bilmeniz gereken Vakıfbank da diğer pek çok banka gibi size kredi başvurunuzu gerçekleştirebilmeniz için farklı kanallardan hizmet sunmaktadır. Vakıfbank müşterisi olsanız da olmasanız da Vakıfbank web adresine girerek kimlik, gelir ve kredi miktarı gibi bilgilerinizle “başvur” linkine tıkladığınızda başka bir web penceresinde açılan dolduracağınız bir form aracılığıyla rahatlıkla online başvuru yapabilirsiniz. Bu başvurunuzun ardından size bir başvuru numarası verilecektir. Bu numarayı mutlaka bir yere not alın.

Vakıfbank Kredi Başvurusu Sonucu Öğrenme

  • Kredi başvurunuzu yaparken izleyeceğiniz yöntem konusunda Vakıfbank müşteri olup olmadığınız da önem taşıyor. Eğer Vakıfbank müşterisi iseniz kredi başvurunuzu web sitesi üzerinden, bireysel internet şubesi aracılığıyla, mobil bankacılık yoluyla yapabilir ve başvurunuzu buradan takip edebilirsiniz.
  • Eğer banka müşterisi değilseniz, başvurunuzu ve başvuru takibinizi Vakıfbank şubeleri aracılığıyla yapabilirsiniz.
  • 0850 222 0724 numaralı Vakıfbank müşteri hizmetleri de yine size kredi başvurunuzun takibi konusunda yardımcı olacaktır.
  • Diğer ve son yöntem ise SMS kanalı ile bilgi almaktır. Bunun için de yapmanız gereken ONAY yazıp bir boşluk bırakıp, yazının başında mutlaka not alın diye uyardığımız “BAŞVURU NUMARASI”nı yazarak 5724’e mesaj atmanız. Başvuru sonucunuz size mesaj yolu ile bildirilecektir.

Şubeniz ile ilişkinizin sürekliliği ve aktifliğinin kredi ve diğer başvurularınızın başvuru ve takip aşamalarında size vakit kazandıracağını da unutmayın.(1)

Güncel Konular
Sitemizde Bulunan Bilgiler Tamamen Bilgilendirme Amaçlıdır. Sitemizde Kredi, Kredi Kartı ve Benzeri Hiç Bir Hizmet Verilmemekte, Aracılık ve Komisyonculuk Yapılmamaktadır. Sitemiz Sadece Güncel Kampanya ve Haberleri Paylaşmaktadır. Lütfen Başvurularınızı Şubelere Bireysel ve Şahsen Olarak Yapınız.