Türkiye İş Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

1924 yılında Atatürk’ ün oluşturduğu kaynak ile kurulan Türkiye’ nin en köklü bankası Türkiye İş Bankası’ nın Türk ekonomisinde hem yatırımları hem de sunduğu ekonomik olanakları ile çok önemli bir yeri bulunuyor. Sadece kurumsal, ticari ve KOBİ faaliyetlerine ilişkin değil aynı zamanda da bireysel alanlardaki ihtiyaçlara özel ekonomik ürünleri ile önemli bir avantaj oluşturuyor. Geniş özellikleri ile önemli avantajlar sunmakta olan Türkiye İş Bankası’ nın kredi kartlarına kolay bir şekilde kredi notunun uygun olması durumunda başvuru yapılabiliyor. Ayrıca Türkiye İş Bankası kredi kartı başvuru sonucu öğrenme kanalları üzerinden kolay bir şekilde kredi kartı başvurusunun onay alıp, almadığını ve onay aldıysa hangi aşamada olduğunu öğrenebilmek mümkün oluyor. Türkiye İş Bankası her ne kadar tüm ürünlerine ilişkin başvurularda detaylı bilgileri düzenli olarak SMS olarak tüketicilere gerçekleştiriyor olsa da daha kısa süre içerisinde bilgi almak ya da SMS gelmemesi durumunda bu sorgulama kanalları kullanılabiliyor.

Türkiye İş Bankası Kredi Kartı Başvuru Takip Nasıl Yapılır?

Kredi kartı ürünlerine başvuru yapan tüketicilerin, başvuru durumu takibini kolayca yapabilmeleri amacı ile Türkiye İş Bankası tarafından dijital bankacılık hizmetleri dahilinde online bir hizmet sunuluyor. Bu çerçevede de Türkiye İş Bankası kredi kartı başvuru sonucu öğrenme online yapılabiliyor. Türkiye İş Bankası’ nın resmi internet sitesi üzerinde yer alan menüdeki ‘Bireysel’ sayfasındaki ‘Bireysel Kartlar’ sayfasına giriş yapılması gerekiyor. Bu sayfa altında yer alan ‘Kredi Kartı Başvurusu Takip’ ekranından kolayca sorgulama yapılabiliyor. Bu ekranda tüketiciler kredi kartı başvurularını;

Referans ile Sorgulama,

T.C. kimlik numarası ve cep telefonu numarası,

Şeklindeki iki farklı sorgulama kanalı üzerinden sorgulama işlemini yapabiliyor. Böylelikle kredi kartı başvurusunun hangi aşamada olduğunu öğrenebilmek mümkündür.

Türkiye İş Bankası Müşteri Hizmetleri Kredi Kartı Başvuru Takibi

Türkiye İş Bankası dijital bankacılık hizmetlerinde en önemli ve en aktif kuruluşların başında geliyor. Türkiye İş Bankası Müşteri Hizmetleri’ ne ‘0 850 724 0 724’ numarasından kolay bir şekilde 7/24 kolay bir şekilde ulaşılabiliyor. Bu şekilde Türkiye İş Bankası kredi kartı başvuru sonucu öğrenme işlemini yetkili müşteri temsilcisi ile görüşme sağlanarak kredi kartı başvurusunun onaylanıp, onaylanmadığını ya da kuryeye teslim edilip, edilmediğini öğrenebilmek mümkün oluyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz