TEB Ve HSBV Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bankalar bizlere vermiş olduğu kartlar sayesinde alışveriş alanında bizlere son derecede yardımcı olmuş bir konumdadır. Ancak bankalar kredi kartı vermek için de bazı şartlar öne sürmüş ve bu şartlar yerine getirilmediği takdirde kredi kartını müşterilerine vermiyor. Kredi kartı alabilmek için değişik yollar bulunmaktadır. Bu yollardan bir tanesi de bankaya giderek bir kredi kartı başvuru formu dolduruyorsunuz ve banka sizden gerekli bilgileri aldıktan sonra hakkınızda gerekli araştırmayı yapıp sizlere kredi kartını veriyor.

TEB BONUS KREDİ KARTI BAŞVURUSU

Ayrıca TEB Bonus kredi kartı alabilmenin bir diğer yolu da http://www.teb.com.tr/tebbonus/teb-bonus-card adresine tıklamak ve orada bizlerden istenen bilgileri girmek ve internet üzerinden kredi kartı başvurusu yapmaktır. Siz bu başvuruları yaptıktan sonra banka sizin hakkınızda araştırma yaparak kredi kartı almaya uygun olup olmadığınıza karar veriyor ve alt ve üst limitini kendilerinin belirlediği kredi kartını size ulaştırıyor. Hayatın birçok alanında kullandığımız interneti kredi kartı başvurusu için kullanmak ve işlemleri de internet üzerinden yapabilmek son derece önemli ve faydalı bir iştir.

HSBC ADVANTAGE KREDİ KARTI BAŞVURUSU

Özel sermayeli bir banka olan HSBC ülkemizde uzun yıllardan beri hizmet vermekte olup son derece güvenilir bir bankadır. HSBC bankasının kredi kartına sahip olmak isteyen kişiler bu kredi kartını almak için bir başvuruda bulunmaları gerekmektedir. HSBC bankasının sizlere sunmuş olduğu Advantage kredi kartını alabilmek için çeşitli yollar bulunmaktadır. Bu yollardan birisi de banka şubesine gitmektir. Bankaya giderek bireysel müşteri temsilcisi aracılığı ile size verilen kredi kartı başvuru formunu eksiksiz doldurup banka görevlisinin sizden istediği belgeleri de tam olarak teslim ederseniz kredi kartı başvurunuzu yapmış oluyorsunuz. Başvuru formu ile aylık gelirinizi gösteren belgeyi görevliye vermeniz yeterli olacaktır. Ayrıca HSBC Advantage kredi kartına başvuru yapabileceğiniz başka yollar da vardır. Bu yollar internet bankacılığı ve web sitesidir. Bankanın kendi müşterisi olan kişiler internet bankacılığı ekranındaki bilgileri doldurarak da başvuru yapabilir. Eğer bankanın müşterisi değilseniz HSBC’ nin resmi internet sitesinde bulunan kredi kartı başvuru sayfasını doldurarak da kredi kartı başvurusunu yapmış olurlar.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz