TEB Müşteri Hizmetleri Numarası

Kuruluşu 1927 yılına dayanan TEB, çeşitli birleşmeler ve stratejik ortalıklarla, günümüze kadar uzanan yolculuğunda bankacılığın her alanında faaliyet göstermiştir. 2005 yılında Paris Merkezli ve dünyanın en büyük bankalarından biri olan BNP Paribas ile stratejik ortaklık gerçekleştiren banka, o günden beri yaptığı yatırımlarla, daha nitelikli ve daha yüksek hizmet kalitesi sunan bir bankacılık anlayışını benimsedi. TEB Müşteri Hizmetleri Numarası olarak hizmet veren 0850 200 0 666 TEB Telefon Şubesi, gelişmiş özelliklerle, müşterilerine hızlı ve nitelikli bir hizmet sunumu gerçekleştirecek şekilde yapılandırıldı.

TEB Müşteri Hizmetleri Numarası, 0850 200 0 666 TEB Telefon Şubesi aracılığıyla, bankanın müşterileri bireysel ve kurumsal alanlarda bankacılık işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Bankanın müşterisi olmayanların kredi ve kredi kartı başvurusu, başvuru sorgulaması, öneri ve şikayetlerini yine Telefon Şubesi aracılığıyla bankaya iletebiliyorlar.

TEB Telefon Şubesinden Hangi Hizmetler Sunuluyor?

TEB Müşteri Hizmetleri Numarası olan 0850 200 0 666 aracılığıyla, bireysel ve kurumsal nitelikteki banka müşterileri, bir telefon şubesi olarak hizmet veriyor. Bankacılık işlemlerinin hemen hepsi bu telefon numarası aracılığıyla sunuluyor. Bankanın müşterileri kredi kartları veya banka kartlarının son altı hanesi ile birlikte kart şifrelerini tuşlama yoluyla sesli yanıt sistemine verdiğinde, bankacılık hizmetlerinden anında yararlanabiliyorlar.

Sesli İmza, Pratik Bankacılık ve Sesli Yönlendirme Hizmetleri

TEB Telefon Şubesi’ ni aradığınızda sadece üç menüye sahip bir sesli yönlendirme hizmetiyle karşılaşıyorsunuz. Almak istediğiniz hizmeti sesli şekilde ifade etmeniz, gereken menüye yönlendirilmenizi sağlıyor. Aynı zamanda yine sesli yönlendirme sistemine “ sesli imza “ demeniz halinde, bağlandığınız menüde oluşturacağınız sesli imza aracılığıyla, başka bir şifre girmenize gerek kalmadan, tüm işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Ancak bunu sadece bankada kayıtlı olan telefon numaranızla aradığınızda yapabiliyorsunuz.

Bankanın müşterisi olmayanlar için hazırlanmış olan menüde, başvurular ve başvuru sorgulama ile birlikte, talep, öneri ve şikayetlerinizi müşteri temsilcilerine iletebiliyorsunuz. Son derece gelişmiş ve pratikleştirilmiş bir müşteri hizmetleri anlayışına sahip olan TEB Telefon Bankacılığı, sürekli eklenen yeniliklerle daha kaliteli hizmet sunabilmek için çaba gösteriyor. Bu alana özel bir şekilde yatırım yapılmaya devam ediliyor.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz