TEB Müşteri Hizmetleri 0850 200 0 666

Ülkemizin en köklü finans kurumlarından birisi olarak gösterilen Türkiye Ekonomi Bankası (TEB), banka sektöründeki faaliyetlerine ilk olarak 1927 başlamıştır. Banka  her geçen gün geliştirdiği teknoloji altyapısı ve özellikel müşteri hizmetlerine yaptığı yatırımlar ile adından sıkça söz ettirmektedir. Zira öyle ki bu yatırımlar sayesinde bankanın müşterileri bankaya gidio sıra beklemeden birçok bankacılık işlemlerini müşteri hizmetleri üzerinden halledebiliyor. EFT, havale, fatura ödemeleri, kurumsal ödemeler, kredi kartı ve kredi başvurusu, döviz işlemleri ve birçok bankacılık işleri TEB’in 7/24 hizmet veren müşteri hizmetleri üzerinden çok kolay bir şekilde halledilebiliyor.

TEB Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Şu anda bankayı rakiplerinden bir adım öne çıkaran en önemli faktör kuşkusuz ki CEPTETEB uygulaması. Bankanın müşterileri için internet bankacılığı amacıyla geliştirdiği ve şu anda en çok kullanılan bankacılık uygulamaları arasında yer alan CEPTETEB, tıpkı bankanın müşteri hizmetlerinde olduğu gibi birçok bankacılık işlerinin kolayca halledilmesini olanak sağlıyor. Ama tabii ki bankanın internet bankacılığını yapamayan ve sorunlarını müşteri hizmetlerini arayarak çözmeye çalışan müşterileri var. İnternet bankacılığı sorunu müşteri hizmetleri sayesinde çözülebiliyor lakin bu sefer de müşteri temsilcisine bağlanamama problemi ortaya çıkıyor. Her ne kadar bankanın müşteri hizmetleri kapsamında hizmete sunduğu sesli komut sistemi basit ve anlaşılır olsa da ister istemez bazı önemli sorunlar oluşabiliyor ve müşteriler direkt olarak temsilcilere bağlanamıyor. Lakin şayet menü menü dolaşıp müşteri temsilcisine bağlanmaya çalışmaktan sıkıldıysanız aşağıda vereceğimiz yöntem sayesinde artık kolayca TEB müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

  • -İlk başta yapmanız gereken şey 0850 200 0 666 hatlı numaradan TEB müşteri hizmetlerini aramak olacaktır tabii ki.
  • -Ardından 3 tuşuna basarak devam etmelisiniz.
  • -Bunun akabinde ise 1 tuşuna basarak diğer aşamaya geçebilirsiniz.
  • -Bize kısaca bazı şeyler anlatan sesli komut sistemini dinledikten sonra tekrar 1 tuşuna basarak işlemi sonlandırabilirsiniz.
  • -Yoğunluğa göre TEB müşteri temsilcisine direkt olarak çok hızlı bir şekilde bağlanmış olabilirsiniz.

Bu yöntem sayesinde siz de sesli komut sisteminin içerisindeki menülerde kaybolmayacak ve en hızlı bir şekilde TEB müşteri temsilcisine bağlanabileceksiniz. Ama unutulmamalıdır ki bankanın müşteri temsilcisi ile görüşebilmek için bankanın müşterisi olmalısınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz