TEB EFT Saatleri

TEB EFT Saatleri

Açılımı Türk Ekonomi Bankası olan TEB ülkemizin köklü özel bankalarından biridir. Uzun bir geçmişe dayanan deneyim ve birikime sahip olan banka, aynı zamanda gerçekleştirdiği büyük bir birleşmeyle, dünyanın en büyük bankalarından biri olan, BNP Paribas’ la stratejik ortak. Bu ortaklıkla birlikte portföy yöneyimi ve bankacılık faaliyetleri konusunda sunduğu hizmetleri sürekli geliştirmeye devam eden bir banka. TEB EFT Saatleri sabah 09:00 ile 17:15 arasında gerçekleştirilebiliyor. Başka bir bankya para transferi yapmak anlamına gelen sektörel bir kısaltma olan EFT,  gündelik yaşamımız sırasında sıklıkla ihtiyaç duyduğumuz bir hizmet.

TEB EFT İşlemleri Nasıl yapılıyor?

TEB EFT Saatleri, sabah 09:00 ile 17:15 arasında gerçekleştirebileceğiniz bu işlemler, internet şubesi, mobil şube veya ATM’ lerden bu saatlerin dışında da yapılabiliyor. Ancak bu türlü eft işlemlerinde, gönderilen para, ertesi sabah 09:00’ da hesaba ulaşacak şekilde ileri tarihli eft emri olarak kaydediliyor. Bu sebeple para gönderimi gerçekleştirirken, bankanın eft saatlerinin içerisinde gerçekleştirmeye dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz.

EFT işlemi gerçekleştirebilmek için, gönderimi yapacağınız kişi ile ilgili banka hesap bilgilerini bilmeniz gerekiyor. Kişi ismi, banka adı, hesap numarası, şube kodu ve kişinin telefon numarası bilgileri veya doğrudan sadece kişinin IBAN bilgisinin sizde bulunması gerekiyor. IBAN veya diğer bilgiler sizde varsa, banka şubelerinden, internet şubesinden doğrudan, mobil şube aracılığıyla veya TEB ATM’ lerinden eft işlemini TEB EFT Saatleri içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. EFT işlemlerini banka hesabınızda bulunan birikiminizden veya TEB kredi kartlarında ki kullanılabilir bakiyenizden kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.

Çağımızın teknolojik ilerlemelerini yakından takip eden bankacılık sektörü, özellikle dijital olarak sunduğu hizmetlerle sürekli daha fazla konfor ve hızı müşterilerine ulaştırmaya devam ediyor. TEB dijital bankacılık alanında yaptığı yatırımlarla, en kaliteli hizmet sunumu gerçekleştiren özel bankalardan biri. İnternet ve telefon üzerinden sunulan bankacılık hizmetleri, müşterilerin en yoğun tercih ettiği kullanım alanları haline gelmiş durumda. Aynı zamanda internet şubesi ve mobil şube aracılığıyla gerçekleştirilen eft gibi işlemlerin, masrafları daha düşük. Oluşan bu avantaj nedeniyle, eft işlemleri için internet ve mobil şube kullanımını tercih etmenizi tavsiye ederiz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz