SMS İle Akbank Bakiye Sorgulama

Akbank hesabınızı bakiye işlemlerinizi bir sms ile sorgulama yaparak öğrenebilirsiniz. Cep telefonu üzerinden göndereceğiniz bir SMS sayesinde akbank hesap bilgileriniz cep telefonunuza kısa mesaj olarak iletilmektedir. Akbankın mesaj uygulama servisi sayesinde kolayca istediğiniz yerden bakiye bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.

Akbank Hesap Bakiyemi Nasıl Öğrenebilirim?

Akbank ait hesap bakiyenizi öğrenmenin bir çok yolu var. Bunlardan en kolay ve basit olanı SMS ile sorgulama. Diğer yöntemler ise internet bankacılığını, Akbank şubelerinden yada telefon bankacılığını kullanarak bakiye sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunların dışında en yakın ATM’den bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank SMS İle Hesap Bakiyesi Sorgulama

SMS ile bakiye öğrenme en basit ve en hızlı olan sorgulama şeklidir. 4425’e ileteceğiniz kısa mesaj sayesinde hesabınızı kolaylıkla inceleyebilirsiniz.

SMS ile Akbank hesap bakiyesi sorgulama işleminiz için cep telefonunuzdan kısa mesaj bölümüne Mobil yazıp 4425’e göndermeniz yeterli. Ardından mesajınız karşılık olarak gelecek olan mesajda yer alan link Akbank Direkt Mobil uygulamasına yönlendirmektedir. Mesaj içerisinde yer alan linke tıkladığınızda Akbank Mobil uygulama telefonunuza indirilecektir. Bu işlem size 1 SMS ile ücretlendirilecektir.

Akbank Diret Mobil uygulamasını edinerek hesap numarasıyla bakiye öğrenme işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz