Şekerbank Müşteri Hizmetleri 0850 222 78 78

Ülkemizde tarımsal sanayiyi desteklemek adına kurulan ve şu an bireysel anlamda da birçok bankacılık hizmeti sağlayan Şekerbank, yıllardır ülkemizde faaliyet göstermektedir. Kullanıcılarının güvenini kazanmış olan banka, sadece tarım ve tarımsal sanayi sektörü ile yetinmemiş, KOBİ’ler için de birbirinden özel kredi ve bankacılık ürünleri ile onlara destek sağlamaktadır. Bankanın sunmuş olduğu tüm ürünlerden faydalanabilmek, banka müşterisi olabilmek ya da bankacılık ürün ve hizmetleri hakkında detaylı bilgi alabilmek adına, 7 gün 24 saat Şekerbank müşteri hizmetleri kanalından da destek alabilirsiniz.

Şekerbank  müşteri hizmetleri için kullanıcıların 0850 222 78 78 veya 444 78 78 numaralarından destek alması yeterli olacaktır. Kullanıcılar her iki telefon numarasından da sesli yanıt sistemini kullanabilecek ya da doğrudan müşteri temsilcisine bağlanabilecektir.

Şekerbank Müşteri Hizmetleri Doğrudan Bağlanma

Kullanıcıların büyük bir kısmı, müşteri hizmetleri ile görüşme yapacağı sırada, sesli yanıt sistemi yerine doğrudan müşteri temsilcisine bağlanmayı ve görüşmeyi de kısa sürede sonlandırmayı amaçlamaktadır. Bunun için elbette kısa bir yöntem bulunmaktadır. Şekerbank müşteri hizmetleri için şu adımları takip ederek doğrudan müşteri, temsilcinize bağlanabilirsiniz.

  • Öncelikli olarak 0850 222 78 78 yada 444 78 78 numaralarını aramanız gerekmektedir.
  • Arama doğrudan sesli yanıt sistemine düşecektir. Burada sizden bazı bilgiler istenecektir. Bu bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde tuşlayın.
  • Sizden istenen bilgileri doldurduktan sonra, kısa sürede müşteri temsilcinize aktarılacaksınız.

Yukarıda belirttiğimiz adımları takip ederek en kısa sürede müşteri temsilcinize bağlanabileceksiniz. Aramaların yoğunluğuna göre kısa sürede müşteri temsilcisine bağlanabileceğiniz gibi, ortalama birkaç dakika içerisinde de görüşme başlayabilecektir. Bundan dolayı, müşteri temsilcisine aktarılırken belirli bir süre beklemenizde fayda vardır. Müşteri hizmetleri ile yapacağınız görüşmelerden 7 gün 24 saat kesintisiz bir şekilde işlem sağlayabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz