Sağlık Sektörü Çalışanlarına Özel Kredi

Ülkemizde; bankalar sektörlere göre zaman zaman kampanyalar düzenleyip, uygun oranlarla kredi verebilmektedir. Sadece kredi ürünlerinde değil sigorta ve benzeri bankacılık ürünlerinde de sektörlere göre düzenlenen kampanyalar aracılığıyla uygun fiyatlar sunulabilmektedir.

Sağlık Çalışanlarına Özel Kredi Kampanyaları Ne Zaman Düzenlenmektedir?

Sağlık çalışanlarına özel kredi ve diğer ürünlere dair kampanyalar özellikle Mart ayında düzenlenmektedir. Pek çok banka 14 Mart Tıp Bayramı vesilesi ile sağlık sektörü çalışanları için uygun faiz oranlarına sahip kredi ürünleri sunmaktadır. Siz de bir saplık çalışanı iseniz kullanmak istediğiniz krediler için Mart ayını beklemeniz ve bu ay içerisinde düzenlenen banka kampanyalarını takip etmenizde fayda var.

Hangi Bankalar Sağlık Çalışanlarına Özel Kredi Fırsatı Sunuyor?

Sağlık çalışanları için pek çok banka özel kampanyalarla kredi veriyor.

Bu bankalar:

  • – Garanti Bankası
  • – Ziraat Bankası
  • – Halkbank
  • – Yapı Kredi Bankası
  • – İş Bankası

14 Mart Tıp Bayramı vesilesi ile sağlık çalışanlarına özel tanımlanan kredi kampanyalarının yanı sıra kamu çalışanlarına sene boyunca hemen hemen tüm bankalar özel faiz oranları ile kredi vermektedir. Kamu sağlık çalışanı iseniz Mart ayını beklemeden de kredi başvurunuz için bankanızla görüşebilirsiniz.

Güncel Konular
Sitemizde Bulunan Bilgiler Tamamen Bilgilendirme Amaçlıdır. Sitemizde Kredi, Kredi Kartı ve Benzeri Hiç Bir Hizmet Verilmemekte, Aracılık ve Komisyonculuk Yapılmamaktadır. Sitemiz Sadece Güncel Kampanya ve Haberleri Paylaşmaktadır. Lütfen Başvurularınızı Şubelere Bireysel ve Şahsen Olarak Yapınız.