QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri 0850 222 0 900

QNB Finansbank, ilk olarak 1987 yılında ülkemizde faaliyetlerine başlamış ve o yıldan beri de faaliyetlerine devam etmektedir. Finansbank ismiyle kurulan lakin 2016’da Katar merkezli Orda Doğu ve Afrika’nın en büyük firması olarak gösterilen QNB Group’a devredilen bankanın yeni ismi QNB Finansbank olmuştur. Şu anda toplamda 27 bin çalışanı ve 1200 şubesiyle 30’dan fazla ülkede hizmet veren QNB Group, Finansbank’ı alarak ülkemize de milyarca dolar yatırım yapmıştır. Aldığı destekle de rakiplerinden bir adım öne çıkmayı başaran Finansbank, günümüzün en iyi bankalarından başında gelmektedir. Müşterilerine sunduğu Müşteri Hizmetleri ile de kendini kanıtlamış olan QNB Finansbank’ın müşteri hizmetlerine 0850 222 0 900 numaralı hattan çok kolay ulaşılabilmektedir.

Tıpkı diğer bankalarda da olduğu müşterilerini ilk olarak sesli komut sistemi ile karşılayan QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri, her ne kadar müşterilerine ne yapacaklarını detaylı anlatsa da bazı durumlarda karışıklık olabiliyor. Her ne kadar banka adı geçen bu karışıklıkları minimuma indirmek için yenilikler üretse de maalesef direkt müşteri hizmetlerine bağlanamayan müşteriler sıkıntı yaşamaktalar.

QNB Finansbank Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

QNB Finansbank ülkemizde hizmet veren bankalardan sıyrılarak öne geçtiği için haliyle müşteri potansiyeli de günden güne hızla artmakta. Artan müşteri sayısına da aynı hızda artan kalitesiyle hizmet vermek isteyen QNB Finansbank, sesli komut sistemini her geçen gün geliştirmekte. Fakat yukarıda da belirttiğimiz gibi bazı durumlarda karışıklıklar olabiliyor. Bu tür karışıklıkların yaşanmaması ve QNB Finansbank Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz;

  • -QNB Finansbank müşteri hizmetlerini 0850 222 0 900 numaralı hattan arıyoruz
  • -Sesli komut sistemi tarafından karşılanıyoruz. Sesli komutun bize ilettiklerini dinledikten sonra 1 tuşuna basıyoruz.
  • -Hemen ardından ise önce 5 ve sonrasında da 4 tuşlarına basarak devam ediyoruz.
  • -Sinyal sesini duyduktan sonra da şayet yoğunluk yok ise direkt olarak müşteri hizmetlerine bağlanıyoruz.

Yukarıda belirttiğimiz adımları uygulayarak 7/24 olarak hizmet veren QNB Finansbank’ın müşteri hizmetlerine beklemeden kolayca ulaşabilir, işlerinizi halledebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz