Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar 2019

Günümüzde artık çoğu kişi harcamalarını ve alışverişini kredi kartı ile yapmaktadır. Kredi kartı alma yaşı alt sınırı 18 dir. Reşit olmayan bir kişi kredi kartı için bankaya başvuramaz. Reşit olmayan bireylerin imza yetkisi olmadığından ancak ek kart, öğrenci kartları gibi kartları kullanabilirler.

Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileri?

Vakıf Bank

Ziraat Bankası

İş Bankası

Ak Bank

Yapı Kredi

Bankası

Türkiye Ekonomi Bankası.

Bu bankalar öğrencilere çok avantajlı kredi kartı seçenekleri sunmaktalar.

Vakıf Bank Like Kart

Vakıf Bank’ın öğrenciler için bir çok avantajı içinde bulunduran ve yüksek limitli like kart ile sinema biletini % 5o’ye varan indirimlerle satın alabilirsiniz. İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde extra puan ve kampanyalardan yararlanma gibi avantajlar sunuluyor. Like kart ile almak istediğiniz üründe taksit seçeneği olmasa bile 100 tl ve üzeri tek çekimlik alışverişlerde 9 aya kadar taksit yapılabiliyor.

Ziraat Bankası Genç Kart

Ziraat bankasına ait bu kart üniversite öğrencileri için hazırlanmış. Genç kart’ın en büyük avantajı ise 5 yıl süre ile kart aidatının olmamasıdır. Genç Kart Maksimum Kart özelliğini taşımaktadır o nedenle tüm kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Limitleri ise 500 tl ile 950 tl arasında değişiyor.

İş Bankası İş’te Üniversiteli Kart

İş’te Üniversiteli Kart öğrenciye kredi kartı veren bankalar listesinde en çok tercih edilen bankalardan biri olan İş bankasının ürünüdür. İlk yıl kart ücreti yoktur ve bu kartın başlangıç limiti 400 tl olarak belirlenmiştir. İş’te Üniversiteli Kart Maksimum Kart özelliklerinin tamamını taşımaktadır.

Ak Bank Öğrenci Kredi Kartı

Ak bank üniversite öğrencilerine Axess kartın tüm özelliklerini sunuyor. Axess Exi 26 kart ile bir çok kampanya ve avantajlardan faydalanıp chip para kazanabilir ve kazandığınız chip paraları harcayabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası Kredi Play

Yapı Kredi Bankasının öğrencilere sunduğu Kredi Play, World Kart kampanyalarının ve avantajlarının tamamını kapsamaktadır. Az bir miktar yıllık kart aidatı bulunsa da gecikme faizi oldukça düşüktür.

Üniversite TEB Kart

Bu kart Bonus kartın tüm özelliklerini taşıyor. Yıllık aidatı çok cüzi miktarda olup Teb bu ürüne extra özelliklerde katmış.

Bu kartla Sinema ve Tiyatro biletleri %50 indirim ile alınabiliyor.

Güncel Konular
Sitemizde Bulunan Bilgiler Tamamen Bilgilendirme Amaçlıdır. Sitemizde Kredi, Kredi Kartı ve Benzeri Hiç Bir Hizmet Verilmemekte, Aracılık ve Komisyonculuk Yapılmamaktadır. Sitemiz Sadece Güncel Kampanya ve Haberleri Paylaşmaktadır. Lütfen Başvurularınızı Şubelere Bireysel ve Şahsen Olarak Yapınız.