Odeabank Müşteri Hizmetleri Numarası

Lübnan Merkezli Bank Audi, 11 ayrı ülkede bankacılık faaliyetleri yürüten uluslar arası bir banka. Bankanın 2012 yılında yabancı sermaye olarak yaptığı bir yatırım olan Odeabank, ülkemizde henüz kısa bir maziye sahip olmasına rağmen, bu alanda ki uluslararası tecrübesini en iyi şekilde yansıtan özel bankalardan biri. Pek çok hizmet yeniliğiyle, sektörde değişime neden olması ve sunduğu çeşitli avantajlarla sürekli artan bireysel ve kurumsal müşteri portföyü bulunuyor. Odeabank Müşteri Hizmetleri Numarası olan 444 8 444 ve 0850 222 8 444, haftanın her günü ve her saat olmak üzere müşterilerine hizmet sunuyor.

Müşteri Hizmetleri Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Odeabank bankacılığın her alanında sunduğu hizmetlerinde, yüksek standartlar ve çağımızın gereklerine uygun olarak yenilikçi bir anlayışın temsilcisi. Odeabank Müşteri Hizmetleri Numarası 444 8 444 ve 0850 222 8 444, diğer bankaların müşteri hizmetlerine göre farklı bir anlayışla çalışıyor. Örneğin bankanın müşterileri, buradan bankacılık işlemlerini gerçekleştirebildiği gibi, bu işlemleri gerçekleştirmek için, özel bir şifre almaları gerekmiyor.

Bunun yerine varsa bankanın kredi kartı bilgileri ve şifreleri ya da kimlik numarasıyla birlikte, bir takım kişisel sorulara yanıt vererek, istedikleri bankacılık işlemleri için talimatlarını verebiliyorlar. U tarzda sunulan hizmetin, kişisel bilgilerin güvenliğinin sağlanması açısından büyük bir faydası bulunduğu gibi, bireysel ve kurumsal tüm banka müşterileri, telefonla yapacakları işlemler için, ek bir şifre almak gibi fazladan gayret sarf etmeleri gereken işlemlere başvurmak zorunda kalmıyorlar.

Odeabank Müşteri Hizmetleri Numarası, diğer bankalara göre farklı olan hizmet sunumlarından bir diğeri, görüntülü arama yoluyla da müşteri hizmetleri sunulması. Görüntülü arama yoluyla bağlanabileceğiniz müşteri hizmetlerinde, istediğiniz bankacılık işlemlerini müşteri temsilcisinin sizi yönlendirmesi sayesinde hızla gerçekleştirebiliyorsunuz. Bankanın müşterisi olmayanlar ise kredi, kredi kartı gibi hizmetler için başvurularını bu numara aracılığıyla yapabiliyor, başvurularının durumunu yine bu numara aracılığıyla sorgulayabiliyorlar. Ayrıca varsa talep, şikayet ve önerilerinizi de bu numara aracılığıyla bankaya iletebilmeniz mümkün. Geleceğin bankacılığına adım adım ilerleyen Odeabank, dinamik ve hızlı hizmet sunduğu bir müşteri hizmetlerine sahip.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz