Odeabank EFT Saatleri Kaça Kadar

Odeabank EFT Saatleri Kaça Kadar?

Lübnan merkezli Bank Audi’ nin ana hissedarı olduğu Odeabank, 2012 yılında itibaren ülkemizde yabancı sermayenin kurduğu özel bir banka olarak, bankacılık sektörünün çeşitli alanlarında hizmet sunuyor. Portföy yönetimi konusunda sahip olduğu tecrübe ve birikimi ülkemizde yoğun bir şekilde aktarabilme potansiyeli gösteren Odeabank, bu nedenle kısa süre içerisinde hızlı bir büyüme kaydetmiş durumda. Özel bankalar arasında en yoğun büyüme hızına sahip olan Odeabank’ ın, sürekli artan müşteri sayısına paralel olarak sunduğu hizmetlerin saatlerinin kaça kadar olduğu sorusu da sıklıkla karşılaşılan sorular arasında. Örneğin Odeabank EFT Saatleri Kaça Kadar? Sorusu sıklıkla soruluyor. Banka eft işlemlerini, tüm bankacılık sistemlerinde sabah 09:00 ile 17:00 arasında sunuyor. İş günleri bu saatler arasında yapılan eft işlemleri, karşı bankaya iletiliyor. Bu saatler dışında yapılan eft işlemleri ise ancak bir sonraki iş günü saat 09:00’ da gerçekleştiriliyor.

Odeabank EFT İşlemleri Nasıl yapılır?

Odeabank dijital bankacılık yatırımlarına öncelikli olarak önem veren bir banka. Bu sebeple eft işlemleri gibi, birçok bankacılık işlemlerinizi, bankanın şubelerinin yanı sıra, internet şubesinden veya mobil şube aracılığıyla da yapabilirsiniz. Odeabank EFT Saatleri Kaça Kadar sorusunun İnternet ve mobil şube üzerinden de yanıtı yine aynı saatler olan 09:00 ile 17:00.

Odeabank EFT Saatleri Kaça Kadar sorusu, bankanın artan müşteri potansiyeli ile birlikte daha sık sorulan bir soru haline geliyor. Eft işlemleri için internet ve mobil şube aracılığıyla sunulduğunda, normal şubeye göre daha az ücret alan banka, müşterilerin daha konforlu ve hızlı bir şekilde eft işlemini internet ve mobil şube üzerinden gerçekleştireceğinin altını çiziyor. Bankadan eft işlemi yapabilmek için, transferi yapacağınız kişinin IBAN ve isim bilgilerine ulaşmanız gerekiyor. Bunun dışında kişinin ismi, banka ismi, telefon numarası, hesap numarası ve bağlı olduğu şubenin kodu gibi bilgilerle de eft işlemini gerçekleştirebilirsiniz. EFT işleminin hafta sonlarında yapılamadığını, internet ve mobil şubelerden gerçekleştirildiğinde, ilk iş gününde karşı bankaya iletileceğini unutmamalısınız. Gündelik yaşam sırasında sıklıkla ihtiyaç duyduğumuz para transferlerini, en kolay ve konforlu şekilde internet ve mobil şubeler aracılığıyla yapabileceğinizi unutmayın.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz