Odeabank EFT Saatleri

Odeabank EFT Saatleri

Bankacılık sektörünün genç ve dinamik ekiplerinden birisine sahip olmasıyla sektörde önemli farklılıklar yaratan Odeabank, son dönemlerde tüketicilerin ilk tercihi konumunda bulunuyor. Odeabank’ ın avantajlı ve geniş ürün yelpazesi ile tüketiciler, bankacılık ve finans ile ilgili pek çok konuda önemli fırsatlardan yararlanabiliyor. Bu neden ile de yoğun olarak tercih edilen Odeabank, Türkiye’ nin hızla büyüyen bankacılık kuruluşlarından birisi konumunda bulunuyor. Tüm hizmetlerinde modern teknolojiyi etkin bir şekilde kullanan Odeabank tarafından da EFT işlemleri için saat sınırlaması uygulanıyor. Bu çerçevede de Odeabank EFT saatleri belirlenmiştir. Her ne kadar bu EFT saatleri dışında da gönderim gerçekleştirilebiliyor olsa da aktarılan para bir sonraki işlem saatinde karşı taraf hesabına geçiş gerçekleştirir. Ancak EFT işlem saatleri içerisinde yapılırsa işlemler, aynı gün içerisinde karşı hesaba geçişi sağlanabilir.

Odebank EFT Saatleri Nedir?

Odebank tarafından tüketicilerin EFT işlemleri için sunulmakta olunan birbirinden avantajlı işlem kanalları bulunuyor. Tüm işlem kanalları için ise tek bir Odeabank EFT saatleri uygulaması gerçekleştiriyor. Bu kapsamda da tüketiciler Odeabank tarafından sunulan EFT işlem kanalı ne olursa olsun yapılacak işlemler yalnızca 09.00 ile 17.00 saatleri arasındadır. Tüketiciler sabah 09.00 ile 17.00 saatleri arasında kolay bir şekilde EFT gönderimlerini gerçekleştirerek, aynı gün içerisinde karşı taraf hesabına paranın geçişini sağlayabiliyor. Ancak bu EFT saatleri dışında kalınması durumunda bir sonraki ilk iş günü (ilk EFT işlem saati) başlangıcında para karşı tarafın hesabına aktarılmaktadır.

OdeAbank EFT İşlem Limitleri

Odeabank tarafından tüketicilerin en büyük boyutlu işlemlerinde dahi kolay ve pratik bir şekilde en güvenilir çözüm kanallarından yararlanarak, işlemlerini gerçekleştirebilme imkanı sunuyor. Bu çerçevede de ATM, internet bankacılığı, mobil bankacılık ve telefon bankacılığı gibi şube haricindeki işlem kanalları üzerinden de Odeabank EFT saatleri içerisinde yapılacak EFT işlemlerinde uygun işlem ücretleri uygulamaktadır. Bununla birlikte tüketiciler EFT işlemlerinde 1 TL ile 100.000 TL aralığında olan standart bir işlem limiti üzerinden para gönderimini gerçekleştirebiliyor. Bu para gönderimi sırasında mutlaka işlem ücretlerinin hesaba katılmasına dikkat edilmesi çok büyük bir önem taşımaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz