Odeabank Çalışma Saatleri

Odeabank’ın müşterilerine hizmet verdiği saat aralıkları, bir diğer deyişle Odeabank’ın çalışma saatleri banka müşterileri için sıkça unutulan ve merak edilen bir konudur.

Bankaların çalışma saatleri ülkemiz içerisinde hemen hemen aynı saat aralıklarındadır. Bir kısım banka öğle saatlerinde de hizmet vermektedir.
Ülkemizde hizmet verene Odeabank, 15 Mart 2012 tarihinde kurulmuş olan bir anonim şirkettir BDDK’nın 2 Ekim 2012 tarihli kararı ile Odeabank hizmet izni almıştır.

Odeabankın resmi faaliyet raporuna göre 31 Aralık 2017 tarihi itibari ile bankanın yurt içinde 47 şubesi ve 1185 çalışanı bulunmakta, bireysel, kurumsal, ticari, KOBİ bankacılığı alanında hizmet vermektedir. Odeabank hizmetlerinden şubeleri aracılığı ile faydalanmak istediğinizde;

Odeabank Şube Çalışma Saatleri

  • Öğleden önce 09:00 – 12:30
  • Öğleden sonra 13:30 – 17:00

Saatleri arasında hizmet alabilirsiniz. Öğle arası Odeabank şubeleri çalışmaya kapalıdır.
Odeabank şubeleri hafta sonları hizmet vermemektedir.

Güncel Konular
Sitemizde Bulunan Bilgiler Tamamen Bilgilendirme Amaçlıdır. Sitemizde Kredi, Kredi Kartı ve Benzeri Hiç Bir Hizmet Verilmemekte, Aracılık ve Komisyonculuk Yapılmamaktadır. Sitemiz Sadece Güncel Kampanya ve Haberleri Paylaşmaktadır. Lütfen Başvurularınızı Şubelere Bireysel ve Şahsen Olarak Yapınız.