Kuveyt Türk Bankası Müşteri Hizmetleri 0850 251 01 23

Kuveyt Türk, adından da anlaşılacağı üzere Türk sermayesi ile 1989 yılında kurulmuş bir katılım bankasıdır. Ülkemizde oldukça fazla bir müşteri topluluğuna sahip olan Kuvey Türk, sahip olduğu dini kimliği ile de özellikel dini konularda endişesi olanlara özel destek sağlamaktadır. Havale, Bankanın EFT, kredi taksiti yatırma, kayıp/çalıntı bildirimi ve birçok farklı banka işlemlerini gerçekleştirebildiğimiz müşteri hizmetlerine 0850 251 01 23 hatlı numaradan ulaşılabiliyor. Fakat sesli komut sistemindeki geniş menü yelpazesinden dolayı bankanın müşterileri müşteri temsilcisine direkt bağlanmada sorunlar yaşayabiliyorlar. Bunlar ufak sorunlar olsa da insanı yorabiliyorlar.

Kuvey Türk Bankası Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Kuveyt Türk Bankası da çağa ayak uydurmayı başaran nadir bankalardan olarak müşteri hizmetlerine oldukça fazla yatırım yapmıştır. Özellikle gelişen günümüz teknolojisi ile her geçen gün geliştirdiği sesli komut sistemi, birçok konuda bankanın müşterilerine destek sağlamaktadır. Fakat sesli komut sistemi gelişmiş olsa da maalesef meydana gelen karışılıklardan dolayı müşteriler direkt olarak temsilciye bağlanamıyorlar. Bu da tabii ki sorunların hızlıca çözülmesini engelliyor. Lakin aşağıda söyleyeceğimiz pratik yolu uygulayarak Kuvey Türk Bankası müşteri temsilcisine direkt olarak bağlanabilirsiniz.

  • İlk önce 0850 251 01 23 ya da 444 0 123 hatlı numaralarından birini arayın.
  • Fibabank çağrı merkezinde sizi öncelikle bir telesekreter karşılayacaktır, bu aşamada güvenlik sorularını cevaplayın.
  • Sesli komut sistemi devreye girdikten sonra ise önce 2 ardından da 0 tuşlarına basın.

Evet, yukarıda belirttiğimiz bu pratik ve hızlı yöntemi uygulayarak Kuveyt Türk Bankası müşteri temsilcisine direkt  bağlanabilirsiniz.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz