Ana sayfa Kredi-Kredi Kartı Kredi Kartı İle Online Tahsilat Yapmak Güvenli mi?

Kredi Kartı İle Online Tahsilat Yapmak Güvenli mi?Tahsilat yaptığınız müşterileriniz kendini güvende hissediyor mu? Müşterilerinizin kredi kartı bilgileri korunuyor mu?

Günümüzde internetten alışveriş ile fiziksel alışveriş arasındaki fark hızla kapandı. İnternette kredı kartı kullanımı farklı alanlara sıçradı.

Bu zamana kadar tahsilat işlemleri havale/eft, çek, posta havalesi ya da nakit olarak yapılırken artık hayatımıza kredi kartıyla online tahsilat kavramı girdi.

Peki ne kadar güvenli?

Bir kaç koşulu yerine getirmek gerekir. Kredi kartıyla online tahsilat yapmak için online tahsilat çözümünüz olması gerekiyor. Bu çözüm sayesinde sanal POS hizmetinden yararlanarak internetten kredi kartı ile online tahsilat yapmaya başlayacaksınız. Piyasada buna dair bir çözüm bulunmakta ama bir çoğu belli bir entegrasyon ücreti ve hizmet bedeli istiyor.

Paraşüt’te kredi kartıyla online tahsilat özelliği herhangi bir aktivasyon / entegrasyon ücreti ödemeyeceksiniz. İş ortağımız iyzco ile olan iş birliğimiz sayesinde güvenle online tahsilat yapabileceksiniz.Paraşüt – İyzco iş birliği neler sunar?

  • Ödemelerinizi daha kolay ve düzenli olarak alabileceksiniz.
  • Yabancı para birimleriyle de ödeme alabileceksiniz.
  • Taksitli ödeme alsanız dahi tahsilatın toplam tutarı tek seferde ve en fazla 10 gün içerisinde hesabınıza aktarılacak.
  • E – tahsilat özelliği ile gelen sanal POS hizmeti sayesinde, internetten kredi kartıyla ister nakit ister taksitle kredi kartıyla ödeme alabileceksiniz.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here