İş Bankası Çalışma Saatleri

En iyi bankalar arasında kendisine özel bir yer edinen İş Bankası sunduğu ayrıcalıklı bankacılık hizmetleri ile herkesin takdirini kazanmaktadır. Bankacılık işlemlerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirmek için siz de İş Bankası’nı tercih ediyorsanız bankanızın çalışma saatlerini muhakkak öğrenmelisiniz. İş Bankası çalışma saatleri içerisinde İş Bankası şubelerinden bankacılık hizmetleri alabilir ve tüm bankacılık işlemlerinizi hızlı bir şekilde çözme ulaştırabilirsiniz. İş Bankası çalışma saatleri konusunu şimdi dilerseniz hep birlikte şimdi ele alalım.

İş Bankası Mesai Saatleri

Hafta içi günlerde sabah 09.00’da başlayan İş Bankası çalışma saatleri akşam 17.30’a kadar sürmektedir. İş Bankası öğle paydosu saati ise diğer tüm bankalar ile aynıdır. Saat 12.3o ve 13.30 arası İş Bankası öğle paydosu saat olarak belirlenmiştir.

İş Bankası mesai saatleri içerisinde İş Bankası şubelerinde gereksinim duyduğunuz tüm bankacılık işlemlerini kolaylıkla sonucu ulaştırabilirsiniz. İş Bankası çalışma saatleri dışında hizmet almak istediğinizde ise sizde telefon bankacılığı ve internet bankacılığı hizmetlerini değerlendirebilirsiniz. 0850 724 0 724 numaralı telefonu arayıp çağrı merkezine ulaşabilir ve bankacılık işlemleriniz için müşteri temsilcileri ile görüşebilirsiniz.

Sizin için İş Bankası çalışma saatlerini inceledik. Diğer bankaların çalışma saatlerini öğrenmek istiyorsanız bizi takip etmeye devam etmenize yeterli.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz