ING Bank Telefon Bankacılığı Numarası

ING Bank’ın sunmuş olduğu hizmetlerin pek çoğunu şubeye gitmenize gerek kalmaksızın, telefon bankacılığı yolu ile de halletmeniz mümkün. Temel işlemleriniz için şubede sıraya girmeden, beklemeden, ING Bank telefon bankacılığını arayabilirsiniz.

7 gün 24 saat tüm bankacılık işlemlerini güvenli, hızlı ve kolay bir şekilde 0850 222 0 600 numaralı ING Bank telefon bankacılığını arayarak gerçekleştirebilir, müşteri temsilcileri ile 7/24 görüşebilirsiniz.

Bireysel ya da kurumsal işlemlerinizi ING Bank telefon bankacılığı hizmeti ile gerçekleştirmek için birkaç bilgiye sahip olmanız gerekmekte.
Bireysel işlemleriniz için Telefon Bankacılığı kullanıcı kodu ve şifrenizi 0 850 222 0 600 Telefon Bankacılığı’nı arayarak veya en yakın ING Bank şubesini ziyaret ederek alabilirsiniz. Telefon bankacılığında bireysel işlemlerinizi gerçekleştirebilmek için kullanıcı kodu ve şifrenize mutlaka sahip olmalısınız.

Kurumsal internet şubesi kullanıcısı iseniz, internet şubesi için kullandığınız kullanıcı kodu ve şifreniz ile 0 850 222 0 600 numaralı hattan ING Bank Telefon Bankacılığı’ndan faydalanabilirsiniz. Kurumsal İnternet Şubesi şifrenizi bilmiyorsanız veya unuttu iseniz ING Bank web sitesi üzerinden, telefon bankacılığı sekmesindeki linke tıklayıp gerekli bilgileri girmeniz koşuluyla öğrenebilirsiniz.

ING Bank 0850 222 0 600 Telefon Bankacılığı aracılığı ile;

  • Hesap İşlemleri
  • Kullanıcı Bilgileri
  • Eft-Havale ve Diğer Para Transferi İşlemleri
  • Kredi Kartı İşlemleri
  • Yatırım İşlemleri’ni gerçekleştirebilirsiniz.

Eft ve Geç Eft haricindeki bankacılık işlemlerinizi 7 gün 24 saat gerçekleştirebilirsiniz. ING Bank Telefon Bankacılığı Eft için 09:00-16:00, Geç Eft içinse 16:00-17:15 saatleri arasında hizmet vermektedir.(1)

Güncel Konular
Sitemizde Bulunan Bilgiler Tamamen Bilgilendirme Amaçlıdır. Sitemizde Kredi, Kredi Kartı ve Benzeri Hiç Bir Hizmet Verilmemekte, Aracılık ve Komisyonculuk Yapılmamaktadır. Sitemiz Sadece Güncel Kampanya ve Haberleri Paylaşmaktadır. Lütfen Başvurularınızı Şubelere Bireysel ve Şahsen Olarak Yapınız.