ING Bank Müşteri Hizmetleri 0850 211 01 11

Ülkemiz bankacılık sektöründe son yıllarda hep ön planda yer alan ING Bank iletişim , yaklaşık olarak da 10 yıldır aktif bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir. Müşteri memnuniyetini hep ön planda tutan banka, kullanıcıları için yılın her döneminde en uygun koşullarda ürünlerini sunmaktadır. Ayrıca, hem satış öncesi hem de satış sonrasında onlara destek olmak adına, müşteri hizmetleri üzerinden de destek sağlamaktadır. ING Bank müşteri hizmetleri aracılığı ile, yeni bir kredi ya da kredi kartı başvurusunda bulunabilecek, bankacılık ürünleri ile ilgili bilgi sahibi olabilecek ya da yaşamış olduğunuz herhangi bir probleme çözüm arayabileceksiniz. Bunun için de 0850 222 06 00 numarasını aramanız yeterli olacaktır.

ING Bank Müşteri Temsilcisine Doğrudan Bağlanma

Teknolojiyi aktif bir şekilde kullanan ING Bank, müşterilerine de kaliteli hizmetini bu kanal aracılığı ile sunmaktadır. 0850 222 06 00 üzerinden sesli yanıt sistemini kullanarak işlemlerinizi tamamlayabilir ya da doğrudan müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Eğer ING Bank müşteri hizmetleri için doğrudan bağlanmak istiyorsanız şu adımları takip edebilirsiniz.

  • Öncelikle 0850 222 06 00 numarasını aramanız gerekmektedir.
  • Sistem size tanıyabilmek ve etkili hizmet sunabilmek adına, TC kimlik numarası ya da müşteri numaranız gibi bazı bilgileri sizden talep edecektir.
  • İstenen bilgileri doldurduktan sonra da, sırasıyla 3 ve 0’ı tuşlamalısınız.

Bu adımları takip ederek ortalama olarak 2 ya da 3 dakika içerisinde müşteri temsilcinize bağlanabileceksiniz.

 

Güncel Konular
Sitemizde Bulunan Bilgiler Tamamen Bilgilendirme Amaçlıdır. Sitemizde Kredi, Kredi Kartı ve Benzeri Hiç Bir Hizmet Verilmemekte, Aracılık ve Komisyonculuk Yapılmamaktadır. Sitemiz Sadece Güncel Kampanya ve Haberleri Paylaşmaktadır. Lütfen Başvurularınızı Şubelere Bireysel ve Şahsen Olarak Yapınız.