ING Bank Kredi Notu Sorgulama Öğrenme

ING Bank Kredi Notu Sorgulama Öğrenme

Bankacılık sektörüne yeni bir soluk getiren ING Bank, düşük faiz oranları ve tüketicilere özel kredi hizmetleri ile önemli bir hacmi yakalamış durumda. ING Bank’ ın sunduğu avantajlı kredi ve kredi kartı hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız, her banka için olduğu gibi mutlaka kredi notunuzun uygun olması gerekmektedir. Ancak kredi notu durumunuzu bireysel olarak hesaplayabilmeniz mümkün değildir. Bu durumda kredi notunuzu öğrenebilmeniz için ING Bank kredi notu sorgulama öğrenme işlemlerini gerçekleştirmeniz gerekir. ING Bank kredi notu sorgulamasıyla, kredi notunuzu öğrenerek bankanın size özel kredi ve kredi kartı limitinizi hakkında bilgi sahibi olmanızı ve uygunluk durumunuzu kontrol edebilmenizi sağlar.

Kredi notunuzu, kredi başvurusunda bulunmadan önce öğrenmeniz, notunuzun uygun olmaması nedeniyle ING Bank tarafından onaylanmaması halinde kredi notunuzda düşüş yaşanır. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak ve ekonomik tablonuz için daha uygun bir planlama yapabilmeniz için mutlaka ING Bank kredi notu sorgulama öğrenme yöntemlerini kullanarak, kredi notunuzu öğrenmelisiniz.

ING Bank Kredi Notu Sorgulama Öğrenme Yöntemleri

ING Bank, dijital bankacılık alanında Türkiye’ nin en gelişmiş bankalarından birisi konumunda bulunuyor.

ING Bank müşteriyseniz kredi notunuzu öğrenebilmek için kullanabileceğiniz yöntemler;

ING Bank SMS şubesi ile sorgulama yapabilirsiniz. ING Bank SMS şubesinden kredi notu sorgulama için telefonunuzun kısa mesaj servisinde ‘RAPOR’ yazıp, bir boşluk verdikten sonra ‘TC kimlik numarası’ bilgilerinizi yazarak, 2205’ e SMS göndermelisiniz. Kısa bir süre içerisinde SMS ile kredi not bilginiz gönderilir.

ING Bank internet bankacılığı ile kredi notu sorgulama yapabilirsiniz. İnternet bankacılığına ING Bank web sitesi üzerinden ‘T.C. kimlik numarası’ ve ‘müşteri şifresi’ ile giriş yapabilirsiniz. İnternet bankacılığı menüsünde yer alan ‘Krediler’ alt menüsündeki ‘Kredi Risk Raporu’ ekranından kredi notu bilginizi tüm detaylarıyla e-posta adresinize gönderilecek, mail ile öğrenebilirsiniz.

İNG Bank mobil bankacılığı ile kredi notu sorgulama yapabilirsiniz. Mobil bankacılık uygulamasını App Store ya da Play Store üzerinden ücretsiz indirebilirsiniz. T.C. kimlik numarası ve müşteri şifresi ile giriş yaparak, sistemdeki menüde bulunan ‘Krediler’ kısmında ‘Kredi Risk Raporu’ ekranından kredi notunuz için e-posta adresinize detaylı mail talep edebilirsiniz. Birkaç dakika içerisinde detaylı rapor adresinizde olur.

ING Bank müşterisi değilseniz kredi notunuzu öğrenebilmek için kullanabileceğiniz yöntemler;

ING Bank müşterisi olmasanız da ING Bank kredi notu sorgulama öğrenme ile kolayca kredi notunuzu öğrenebilirsiniz. ING Bank şubelerine başvuruda bulunabileceğiniz gibi doğrudan üyeliksiz Findeks ile de sorgulama yapabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz