ING Bank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Türkiye’ deki bankacılık sektörüne en son giren bankalardan birisi olmasına rağmen, sektörel açıdan pek çok yeniliğin öncüsü olan ve tüm geleneksel bankacılık standartları kökünden değiştiren ING Bank, kredi ve kredi kartı ürünlerinde de düşük faiz oranları ve özel fırsatları ile tüketicilere tam ihtiyacına göre bir kullanım gerçekleştirebilme şansı veriyor. Tüketicilerin ihtiyaçlarına odaklı farklı özellik ve avantajlar barındıran ING Bank kredi kartları ile alışveriş çok daha keyifli ve çok daha avantajlı hale geliyor. Kullanılmayan özellikler bulunan kredi kartları yerine ihtiyaca odaklı ve yüksek avantajlar sağlayan özellikler ve kampanyalar barındıran kredi kartlarının kullanımına yardımcı oluyor. Ayrıca ING Bank kredi kartı başvuruları mobil bankacılık, internet bankacılığı ve SMS servisi gibi şube dışı kanallar üzerinden de yapılabiliyor. Bu şekilde kolayca yapılabilen ING Bank kredi kartlarına ilişkin başvuru durumunun ayrıntılarını da takip edebilme imkanı bulunuyor. ING Bank kredi kartı başvuru sonucu öğrenme işlemlerini dakikalar içerisinde yaparak, başvurunun hangi aşamada öğrenilebiliyor.

ING Bank Mobil Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulama Nasıl Yapılır?

ING Bank müşteri hizmetleri aracılığı ile ING Bank kredi kartı başvuru sonucu öğrenme kolayca yapılabiliyor. Tüketiciler yaptıkları ING Bank kredi kartı başvuruları için 7/24 bilgi almak üzere müşteri hizmetlerini arayabiliyor. Müşteri hizmetlerine ‘0 850 222 0 600’ numarasından ulaşabilen tüketiciler, çıkan bilgisayarlı otomatik yanıt servisi menüsünde ‘3’ tuşuna basarak, ‘Kredi Kartı ve Bankacılık’ işlem menüsüne giriş yapabiliyor. Aktif ING Bank müşterileri ‘T.C. kimlik numarası’, ‘Kart numarası’ ve ‘Kullanıcı kodu’ bilgilerinin girilmesi ile otomatik olarak bilgi almak üzere temsilciye odaklı olarak bağlanabiliyor. Eğer ING Bank müşteri değilse tüketiciler genel temsilciye yönlendiriliyor ve sonrasında buradan yönlendirmeler ile kredi kartı başvurusu hakkında bilgi alabileceği birime yönlendiriliyor.

ING Bank Online Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulama Nasıl Yapılır?

ING Bank internet sitesi üzerinden de kolayca kredi kartı başvuru durumu takip edilebilir. ING Bank kredi kartı başvuru sonucu öğrenme işlemleri tüketiciler tarafından müşteri olunmasına gerek olmadan internet sitesindeki ‘Kartlar’ menüsünden yapılabiliyor. Bu ekranda tüketiciler kredi başvuru sonrasında verdiği bilgileri paylaşma yükümlülüğündedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz