Ing Bank Eft Saatleri

Ing Bank Eft Saatleri, Ing Bank Eft işlem ücretleri, geç eft gibi konuları sizler için derledik.

Günümüzde bankalar arası para göndermenin en hızlı, güvenilir ve kolay yolu EFT’dir. Bir ING Bank müşterisi iseniz ve başka bankada bir hesaba para göndermeniz gerekiyorsa Eft yapabilirsiniz. Bu işlem için ING Bank’ın limit ve saat kuralları bulunmakta.

Eğer Eft işlemini şube üzerinden gerçekleştirecekseniz şube çalışma saatleri içerisinde bu işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Genellikle saat 17:00 olana kadar bu işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

ING Bank ATM’lerinden, internet şubesinden, mobil bankacılığından ve telefon bankacılığından da Eft işleminizi gerçekleştirmeniz mümkün.
Bu kanallardan yapacağınız Eft işlemleri için aklınızda bulunması gereken, saat 16:00’ı geçmeniz durumunda Eft’nizin “Geç Eft” olarak değerlendirileceği ve işlem ücretinin artacağıdır. Saat 16:00’a kadar yapacağınız Eft işlemleri bankanızla var ise anlaşmanız veya dahil olduğunuz paket kapsamında ücretlendirilirken, saat 16:00 ve 17:15 arasında “Geç Eft” işlemi üzerinden ücretlendirilirsiniz.

Örneğin; ING Günlük Paket müşterisi iseniz saat 09:00 – 16:00 saatleri arasında yapacağınız Eft işlemleri için hiçbir ücret ödemezsiniz.
Eğer herhangi bir anlaşmanız ya da bulunduğunuz bir müşteri paketi yok ise hafta içi her gün 09:00 – 16:00 saatleri arasında ING Bank ATM’leri, İnternet Şubesi, Mobil Şube, Telefon Bankacılığı aracılığıyla EFT, 16:00 – 17:15 saatleri arasında da GEÇ EFT işlemi yapabilirsiniz.
İnternet şubesinden 09:00 – 16:00 saatleri arasında yapacağınız EFT işlemi için 4 TL ücret öderken bu işlemi 16:00 – 17:15 arasında GEÇ EFT olarak gerçekleştirirseniz 7,75 TL ödersiniz. (1)

Güncel Konular
Sitemizde Bulunan Bilgiler Tamamen Bilgilendirme Amaçlıdır. Sitemizde Kredi, Kredi Kartı ve Benzeri Hiç Bir Hizmet Verilmemekte, Aracılık ve Komisyonculuk Yapılmamaktadır. Sitemiz Sadece Güncel Kampanya ve Haberleri Paylaşmaktadır. Lütfen Başvurularınızı Şubelere Bireysel ve Şahsen Olarak Yapınız.