ING Bank Bonus Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

ING Bank Bonus kredi kartı başvuru sonucu öğrenme işlemini gerçekleştirerek, yaptığınız ING Bonus kredi kartı başvurunuzun sonucunu öğrenebilirsiniz. Bu işlemi nasıl yapacağınızı yazımızın devamında incelemeniz mümkün.

ING Bank Bonus kredi kartı başvuru sorgulama

ING Bank kredi kartlarından herhangi birine başvuruda bulunduktan sonra, başvurunuz ortalama olarak 3 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Bu süre içerisinde banka başvurunuzun sonucunu sizlere sms ile veya arayarak bildirir. Onay işlemleri tamamlandıktan sonra ise ortalama olarak 1 hafta içerisinde kredi kartınız sizlere teslim edilir. Ayrıca ING Bank kredi kartı başvurunuzu internet üzerinden veya sms yolu ile yaptığınızda kredi kartı başvurunuz kısa bir süre içerisinde ön onay işlemi gerçekleştirilir ve diğer işlemler standart uygulama ile devam eder.

Bazı durumlarda başvuru yapan müşteriler ING Bank Bonus kredi kartı başvurusunu istediği zaman takip etmek isteyebilir. Bunun yanında uzun bir süre geçmesine rağmen kredi kartı başvurusu ile ilgili herhangi bir sonuç alamayan kişilerde kredi kartı başvurularını sorgulamak isteyebilir. Bu durumda yapabileceğiniz sorgulamalar aşağıdaki gibidir.

ing bank bonus kredi kartı başvuru sonucu öğrenmeING Bank kredi kartı başvuru sonucu öğrenme işlemini ne yazık ki bankanın internet sitesi üzerinden yapılamamaktadır. Bunun yerine eğer ING Bank internet şubesini kullanıyorsanız, internet şubesine giriş yaptıktan sonra kredi kartı bölümünün aktif olup olmamasından kredi kartı başvurunuzun sonucunu takip edebilirsiniz.

ING Bank Bonus kredi kartı başvurunuzu kesin olarak başvuru yaptığınız ING Bank şubesinden takip edebilirsiniz. ING Bank şubesi ile iletişime geçtiğinizde vatandaşlık numaranızdan banka yetkilileri sorgulama işlemini kolaylıkla gerçekleştirmektedir. Bu işlem sonrasında kredi kartı başvurunuzun son durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca ING Bank müşteri hizmetlerini arayarak da başvurularınızın durumunu öğrenmeniz mümkün. ING Bank kredi kartı başvuru sonucu öğrenme işlemini ING Bank müşteri hizmetleri numarası olan 0850 222 0 600 arayarak öğrenebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz