HSBC Müşteri Hizmetleri Numarası

HSBC Müşteri Hizmetleri Numarası

Dünya genelinde 66 ülkede faaliyet gösteren ve dünyanın en büyük bankalarından biri olan HSBC’ nin, kuruluşu 1865 yılına kadar uzanıyor. Yabancı sermayenin ülkemizde yaptığı yatırımlardan biri olarak 1990 yılından itibaren ülkemizde bankacılık faaliyetlerini sürdürüyor. Kurumsal ve yatırım bankacılığı, bireysel bankacılıkla birlikte birikim yönetimi alanlarında faaliyetlerini, yüzyıldan uzun süreye dayanan birikim ve deneyimlerine dayalı olarak sürdüren banka, ülkemizde en çok tercih edilen özel bankalar arasında yer alıyor. Dijital bankacılık, telefon bankacılığı gibi alanlarda yaptığı yatırımlarla, bireysel ve kurumsal müşterilerine hızlı ve konforlu hizmetler sunma konusunda yüksek bir başarıya sahip olan HSBC Müşteri Hizmetleri Numarası bireysel ve kurumsal olarak ayrı numaralara sahip.

Bireysel bankacılık işlemleri için 0850 211 0111, kurumsal bankacılık işlemleri içinse 0850 211 0424 numaralarına sahip. Yedi gün ve 24 saat olmak üzere hizmetlerini sürdüren müşteri hizmetleri aracılığıyla, pek çok başvuru ve bankacılık işlemlerini gerçekleştirebiliyorsunuz.

Telefon Bankacılığı ve Müşteri Hizmetleri Aynı Numara

HSBC Müşteri Hizmetleri Numarası olarak aynı zamanda bireysel müşterilere hizmet veren 0850 211 0111 arayarak, yapmak istediğiniz işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel bir şekilde hizmet sunmakta olan banka, kurumsal portföyüne daha hızlı hizmet sunabilmek için ayrıca 0850 211 0424 numaralı telefon aracılığıyla her gün ve her saat olmak üzere hizmet sunuyor.

Bankanın müşterisiyseniz, HSBC Müşteri Hizmetleri Numarası aracılığıyla işlem yapabilmek için bir şifreye gereksinim duyuyorsunuz. Bu şifreyi bankanın tüm şubelerinden, ATM’ ler aracılığıyla ya da yine telefon bankacılığı aracılığıyla alabilirsiniz. Bankanın müşterisi olmayanlar için sunduğu müşteri hizmetleri, başvurular ve başvuru sorgulama konularında hizmet sağlıyor.

Sunduğu hizmetler ve çeşitli avantajları nedeniyle, yoğun ilgi gören özel bankalardan biri olan HSBC, gördüğü bu yoğun ilgiye paralel olarak her gün çok sayıda müşterisine telefon bankacılığı aracılığıyla da hizmetler sunuyor. Müşteri hizmetlerine ulaştığınızda karşılama konuşmasını takiben, ilgilendiğiniz alanla ilgili tuşlamalar yaparak yönlendiriliyorsunuz. Gereken şifreyi kodladığınızda ise doğrudan hesabınızla ilgili müşteri temsilcilerine yönlendirilebiliyorsunuz. Etkin ve etkili bir müşteri hizmetleri sunan HSBC, bankacılığın her alanında nitelikli hizmet sunumu gerçekleştiren bir banka olarak öne çıkıyor.

 

Güncel Konular
Sitemizde Bulunan Bilgiler Tamamen Bilgilendirme Amaçlıdır. Sitemizde Kredi, Kredi Kartı ve Benzeri Hiç Bir Hizmet Verilmemekte, Aracılık ve Komisyonculuk Yapılmamaktadır. Sitemiz Sadece Güncel Kampanya ve Haberleri Paylaşmaktadır. Lütfen Başvurularınızı Şubelere Bireysel ve Şahsen Olarak Yapınız.