HSBC Müşteri Hizmetleri 0850 211 01 11

HSBC, mevduat bankaları arasında hizmet veren banka olarak ülkemizde adından sıkça söz ettirmektedir. İlk olarak 1990 yılında ülkemizde hizmete başlayan HSBC, o yıllarda  kurumsal ve bireysel bankacılık konusunda yaptığı yatırımlarla adından sıkça söz ettirmektedir. Merkezi İngiltere Londra’da bulunan banka, şu anda ülkemiz dahil 66 ülkede faaliyet göstermekte ve özellikle müşteri hizmetleri sistemlerine olan desteğini her geçen gün arttırmaktadır. Ülkemizde de son teknoloji ile donatılan müşteri hizmetlerine sahip olan HSBC, müşterilerinni işlemlerini kısaca halletmelerine yardım ediyor.

HSBC Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Her ne kadar HSBC bankası 0850 211 0 111 hatlı müşteri hizmetleri üzerinden müşterilerinin işlerini halletmeye çalışsa da bazı durumlarda tabii ki sorunlar meydana gelebiliyor. Yanlış tuşlama tarzı ortaya çıkan sorunlardan dolayı olumsuz etkilenen bankanın müşterileri, direkt olarak müşteri temsilcisine bağlanamadıkları için sorunlarını anlatamıyorlar. Bundan dolayı da oldukça vakit kaybı yaşanabiliyor ki sorunların da çözülememesi cabası oluyor. HSBC bankası bu gibi problemlerin önüne geçmek için yatırımlar ve sistemde geliştirmeler yapsa da maalesef bazı durumlar için bu çabalar da yetersiz kalabiliyor. Ama şayet aşağıda anlatacağımız şekilde yaparsanız artık direkt olarak HSBC müşteri temsilcisine bağlanabileceksiniz. Bu sayede hem zamandan tasarruf etmiş olacak hem de sesli komut sisteminde hiçbir problem yaşamadan işinizi en hızlı şekilde halledebileceksiniz.

  • -İlk olarak 0850 211 0 111 hatlı numarayı çevirerek HSBC müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.
  • -Hemen ardından ise sesli karşılamayı geçtikten sonra 1 tuşuna basarak devam edebilirsiniz.
  • -Daha sonra ise sırasıyla önce 8 sonra da 4 tuşuna basarak devam ediniz.
  • -Yoğunluğa göre HSBC müşteri temsilcisine direkt olarak bağlanabilirsiniz.

Yukarıda ifade ettiğimiz yöntem sayesinde direkt olarak beklemeden HSBC müşteri temsilcisine bağlanabilir ve bankacılıkla ilgili işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Lakin unutulmamalıdır ki müşteri temsilcisi ile konuşabilmek için HSBC banka müşterisi olması gerekiyor.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz