HSBC Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Teknolojiyle birleşen bankacılık sektörünün dijitalleşmesindeki öncü uluslararası bankacılık kuruluşlarından birisi olan HSBC, İngiltere’ nin köklü bankacılık sistemini dijital dünyaya da taşıyor. Geniş ürün yelpazesi ile tüketicilere önemli avantajlar sunan HSBC’ nin özellikle kredi ve kredi kartı ürünleri yoğun ilgi görüyor. HSBC Advantage kredi kartı özel kampanyaları, yüksek bonusları ve sektörel alışveriş fırsatları ile tüketicilere kredi kartı kullanım deneyimini çok daha özel hale getiriyor. HSBC kredi kartı başvuruları dijital teknolojiyi etkin bir şekilde kullanıyor. Bu çerçevede de mobil bankacılık hizmetleri de dahil olmak üzere pek çok farklı kanal üzerinden kredi kartı başvurusu yapılabilmesi mümkündür. Aynı şekilde HSBC kredi kartı başvuru sonucu öğrenme kanalları ile de yapılan HSBC Advantage kredi kartı başvuru durumu ve sonucunu da öğrenebilmek mümkün oluyor.

HSBC Online Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulama

HSBC’ nin online hizmetleri ile tüm ürünlerde başvuru yapma ve başvuru takip etme oldukça kolay bir şekilde yapılabiliyor. 7/24 kesintisiz olarak HSBC ürün başvurularının hangi aşamada olduğunu, onaylanıp, onaylanmadığını öğrenebilme imkanı bulunuyor. Bu çerçevede de HSBC kredi kartı başvuru sonucu öğrenme işlemleri internet sitesi üzerinden yapılabiliyor. Resmi HSBC internet sitesi üzerinde bulunan ‘Kredi Kartları’ kategorisindeki ‘Başvuru Sorgulama’ ekranı üzerinden birkaç dakika içerisinde kredi kartı başvurusunun durum takibi yapılabiliyor.

HSBC internet sitesinde bulunan ‘Başvuru Sorgulama’ ekranı üzerinden kredi kartı durum bilgisini öğrenebilmek için;

T.C. kimlik numarası veya barkod numarası,

Cep Telefonu numarası,

Bilgilerinin girilmesi gerekiyor. Bu bilgileri girdikten sonra güvenlik doğrulaması yapılarak, kredi kartı başvurusunun hangi aşamada olduğu öğrenilebiliyor.

HSBC Müşteri Hizmetleri Kredi Kartı Başvuru Takibi

Kredi kartı başvurularında tüketiciler, HSBC kredi kartı başvuru sonucu öğrenme işlemlerini müşteri hizmetlerini arayarak da yapabiliyor. Müşteri hizmetleri numarası ‘0 850 211 0 111’ veya ‘0 850 211 0 424’ numaralarından birisini arayarak, yetkili temsilciden kredi kartı başvurusunun onay durumu öğrenilebiliyor. Üstelik bu sorgulama kanalı üzerinden de günün her saatinde kredi kartı başvuru sorgulama ve takibi yapılabiliyor. Ayrıca banka müşterisi olunmasına da gerek bulunuyor.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz