HSBC Kredi Borcu Yapılandırma

Uluslararası alanda finans ve bankacılık sektörünün lider kuruluşlarının merkezi olan İngiltere’de kurulmuş olan köklü bankacılık kuruluşlarından birisi olan HSBC, Türkiye’ de de uzun yıllardır faaliyet gösteriyor. Son derece dinamik ve güçlü bir bankacılık hizmet yapısına sahip olan HSBC, köklü finans deneyiminin getirmiş olduğu avantajlar ile tüketicilerin her türlü ihtiyacına odaklı kredi ve kredi ürün yelpazesi ile etkin bir şekilde hizmet sunmaktadır. HSBC tarafından tüketicilere sunulan kredi ürünlerinden herhangi birisinin kullanılması durumunda uygulanan kredi faiz oranları düşük seviyelerdedir. Ancak son yıllarda dünya genelinde etkilerini gösteren ve Türkiye’ de somut bir şekilde gözlemlenen ekonomik problemler, tüketicilerin kredi borcu ödemeleri noktasında çok ciddi bir problem yaşamasına neden olmaktadır. Bu şekilde kredi borcunu ödeme noktasında sorun yaşayan tüketiciler için HSBC kredi borcu yapılandırma desteği sunulmaktadır.

HSBC Müşteri Hizmetleri Kredi Borcu Yapılandırma

Günümüzün en büyük ve en köklü bankacılık kuruluşlarından birisi konumunda bulunan HSBC tarafından sunulan kredilerde, taksit ödemelerinin aksatılması durumunda tüketicilerin kredi notları düşmekte ve kredi sicilleri bozulmaktadır. Ayrıca HSBC kredi borcu takipli hale gelebilmektedir. Durumun bu aşamaya gelmemesi amacı ile tüketicilere özel çözümler sunuluyor ki onlardan birisi de HSBC kredi borcu yapılandırma imkanıdır. Tüketiciler HSBC’ ye başvuruda bulunarak kredi borcunun yeniden yapılandırılmasını sağlayabilmektedir. HSBC kredi yapılandırmasında tüketicilere, müşteri hizmetleri üzerinden yapılamayan 2 taksit ödemesinden sonra otomatik olarak sunulmaktadır. Tüketicilerin ödeyemedikleri kredi borçlarını yeniden hesaplayarak, yeni bir ödeme takvimi ve tutarı üzerinden yapılandırmayı teklif ediyor. Böylelikle tüketiciler bu kredi borçlarını daha rahat ödeyebilir duruma gelebiliyor. Ayrıca tüketiciler bu işlemleri HSBC Müşteri Hizmetleri ‘0 850 211 0 211’ numarasından aranarak, kredi borcu yapılandırması yapılabiliyor.

HSBC Şubelerden Kredi Borcu Yapılandırma

Tüketiciler HSBC kredi borcu yapılandırma desteğinden tüm HSBC kredi ürünlerine ilişkin olarak yararlanabilmektedir. HSBC kredi borcu yapılandırmasından HSBC şubelerine bireysel başvuru gerçekleştirerek, yararlanılabilmektedir. Böylelikle yeniden faiz oranı üzerinden hesaplaması yapılarak, faiz oranına uygun vade sayısında ve tabii ki daha taksit tutarları üzerinden kredi borcunun daha rahat bir şekilde ödenebilir duruma getirilmesi sağlanıyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz