HSBC İnternet Bankacılığı Hizmetleri

Öncelikle Hsbc bank internet bankacılığı kullanıcı kodu, parola ve şifre bilgilerini edinmeniz gerekmektedir. Bireysel internet bankacılığına Güvenli Anahtar, Mobil Güvenli Anahtar ve Sms Tek Kullanımlık Şifre ile giriş yapılmaktadır. Tüm işlemleri yapabilmeniz için Güvenli Anahtar veya Mobil Güvenli Anahtarınızın olması gerekmektedir. İlk girişinizde bunların olmaması durumunda, tercih ekranından talebinizi iletebilirsiniz. Sms Tek Kullanımlık Şifre ile yapacağınız girişlerde sınırlı bir işlem setinden faydalanabilirsiniz.

İnternet Bankacılığı Şifremi Nasıl Alabilirim?

  • Kredi kartınız, banka kartınız ya da kimlik bilgileriniz ile şifrenizi hemen alabilirsiniz.
  • Hsbc telefon bankacılığı 0850 211 0 111’i arayıp telefon bankacılığı şifrenizi girdikten sonra sırasıyla 5-1-4-1’i tuşlayarak şifrenizi oluşturabilirsiniz.
  • Hsbc banka kartınız veya kredi kartınız ile Hsbc atmlerinden bireysel internet bankacılığı şifrenizi oluşturabilirsiniz.
  • Hsbc şubelerinden hazır şifre olarak bireysel internet bankacılığı şifrenizi alabilirsiniz.

Hsbc Mobil Bankacılık Uygulamasının bir fonksiyonu olan Mobil Güvenli Anahtar, IOS ve Android uyumlu mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz, tek kullanımlık şifre üretme uygulamasıdır. Mobil Güvenli Anahtar şifrenizi girdikten sonra, Mobil Güvenli Anahtar’ın üreteceği 6 haneli Tek Kullanımlık Şifre ile İnternet bankacılığına giriş yapabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz