Hayat Varlık Yönetim Şirketi 0850 480 70 70

İlk olarak Atlas Varlık Yönetim Şirketi olarak kurulan lakin sonradan ismini Hayat Varlık Yönetim Şirketi olarak değiştiren şirketin şu anki sermayesi 120 milyon TL’yi geçmiş durumda. Ülkemizin en büyük varlık yönetim şirketleri arasında yer alan Hayat Varlık Yönetim Şirketi, hemen hemen bütün bankalarla çalışıyor. Özellikle bitik bireysel ihtiyaç kredilerini satın alan Hayat Varlık Yönetim Şirketi bunun yanında kurumsal firmalarla da çalışıyor.

Ayrıca özel yatırımcılık danışmanlığı hizmeti de veren Hayat Varlık Yönetim Şirketi, gayrimenkul ve taşıt satışı da gerçekleştiriyor. Sosyal sorumluluk konusunda da adından sıkça söz ettiren ve ödüller alan şirket, LÖSEV’in en büyük destekçilerinden birisi.

Hayat Varlık Yönetim Şirketi İletişim Bilgileri

Diğer varlık yönetim şirketlerine göre Hayat Varlık Yönetim Şirketi’ne ulaşmak biraz daha kolay. Zira hemen hemen bütün dijital iletişim kanallarını kullanan şirket, WhatsApp üzerinden de destek sağlayabiliyor. Şirkete ulaşmak için 0850 480 70 70 hatlı müşteri hizmetlerini, 0530 263 02 53 hatlı WhatsApp numarasını ya da 0212 355 80 00 hatlı çağrı merkezlerini deneyebilirsiniz. Bu 3 numara üzerinden de ulaşamazsanız ya şirketin merkez binasını ziyaret edebilir ya da info@hayatvarlik.com elektronik posta adresinden mail gönderebilirsiniz. Lakin şirket sadece hafta içleri ve mesai saatleri içerisinde destek sağlıyor.

Hayat Varlık Yönetim Şirketi Adres Bilgileri

Şirkete ait iletişim kanalları üzerinden ulaşarak destek aldıktan sonra veya destek alamazsanız merkez binasına ziyarete gidebilirsiniz. Hayat Varlık Yönetim Şirketi’nin merkez binasına gidip yardım alabilmeniz için hafta içi ve mesai saatleri içerisinde Profilo Plaza, B Blok Kat: 1 Mecidiyeköy / İstanbul’daki binasına gitmeniz gerekmekte. Bu adresteki şirketin ana merkez binasına gittiğiniz taktirde aradığınız yardımı alabilir, sorunlarınıza çok kolay çözüm bulabilirsiniz.

Güncel Konular
Sitemizde Bulunan Bilgiler Tamamen Bilgilendirme Amaçlıdır. Sitemizde Kredi, Kredi Kartı ve Benzeri Hiç Bir Hizmet Verilmemekte, Aracılık ve Komisyonculuk Yapılmamaktadır. Sitemiz Sadece Güncel Kampanya ve Haberleri Paylaşmaktadır. Lütfen Başvurularınızı Şubelere Bireysel ve Şahsen Olarak Yapınız.