Halkbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Halkbankası’ nın müşterilerine sunduğu kredi kartının adı Paraf’tır. Halkbankası’ nın bunun dışında herhangi bir kredi kartı ya da ürünü de bulunmamaktadır. Ama Paraf’ in çeşitleri bulunmakta olup siz bu çeşitlerden size uygun olanını bulup seçmekle yükümlüsünüz.

Paraf kredi kartı sizlere bol taksit, öteleme işlemleri, artı taksit hakları, fatura ödeme gibi imkânlar sunarak kullanım alanını genişletiyor ve böylece daha fazla müşteri tarafından tercih edilerek kullanım alanını da arttırıyor. Ayrıca Paraf kredi kartı sürekli düzenlemiş olduğu kampanyalar ile sizlere çeşitli fırsatlar da sunmaktadır.

Halkbank Kredi Kartı

Halkbank Kredi Kartı

Peki, sizlere bu kadar avantaj sunan Paraf kredi kartına nasıl başvurabilirsiniz? Paraf kredi kartına başvuru yapmanızın çeşitli yolları vardır. Bunlardan birincisi, Halkbankası Paraf kart web sitesi üzerinden başvuru formunu doldurmanızdır. İkinci bir yol ise kısa mesaj yolu ile kredi kartı başvurusu yapmaktır.

Kısa mesajla KKART yazıp bir boşluk bırakarak T.C kimlik numaranızı 3452’ ye yollayarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Böylece başvurunuz tamamlanmış olacak ve size dönüş yapılacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz