Gelecek Varlık Yönetim Şirketi 444 44 89

Fibabank’ın da sahibi olan Fiba Grubu’na ait olan Gelecek Varlık Yönetim Şirketi, ülkemizin en eski varlık yönetim şirketleri arasında yer alıyor. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu tarafından 2005’de aldığı lisansla faaliyete geçen Gelecek Varlık Yönetim Şirketi, sadece Fibabank’taki batık kredileri satın almaktadır. Fibabank’a ait bankacılık, sigortacılık, faktoring ve leasing konularına bakan Gelecek Varlık Yönetim Şirketi, ayrıca Fibabank’ın kredi verdiği kurumsal firmalara da danışmanlık hizmeti sağlıyor.

Kurulduğu ilk günden itibaren gücüne güç katan Gelecek Varlık Yönetim Şirketi, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu tarafından verilen izinle Güven Varlık Yönetim Şirketi’ni de satın almıştır. Satın alma sürecini başlatan Gelecek Varlık Yönetim Şirketi, süreç tamamlandıktan sonra Güven Varlık Yönetim Şirketi’nin de çalıştığı bankalarla çalışmaya başlayacak ve müşteri kitlesini büyütecektir.

Gelecek Varlık Yönetim Şirketi İletişim Bilgileri

Şayet Fibabank’ta uzun süre ödenmemiş kredi veya kredi kartı borcunuz varsa borcunuzun muhtemelen Gelecek Varlık Yönetim Şirketi tarafından satın alınmıştır. Borcunuzun alınıp alınmadığını şirketin 444 44 89 hatlı müşteri hizmetlerini veya 0212 381 24 10 hatlı çağrı merkezini arayarak öğrenebilirsiniz. Eğer bu numaralardan Gelecek Varlık Yönetim Şirketi’ne ulaşamazsanız info@gelecekvarlık.com.tr adlı elektronik posta adresinden ulaşabilirsiniz. Lakin bu iletişim kanalları üzerinden sadece hafta içleri ve mesai saatleri içerisinde ulaşabilirsiniz.

Gelecek Varlık Yönetim Şirketi Adresi

Yukarıda verdiğimiz hiçbir iletişim kanalı üzerinden Gelecek Varlık Yönetim Şirketi’ne ulaşamazsanız şirketin Kağıthane / İstanbul’da bulunan merkez binasını ziyaret edebilirsiniz. Sadece hafta içi ve mesai saatleri içerisinde ziyaret edebileceğiniz merkez binasının açık adresi ise; Merkez mahallesi, Cendere caddesi, No: 22, Ofishane binası, Kağıtahane / Kartal

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz