Garanti İnternet Bankacılığı İle Kredi Notu Öğrenme

Bankacılık işlemlerinin gerçekleştirilmesinde büyük bir pay sahibi olan kredi notu; artık farklı yöntemler sayesinde doğrudan öğrenilebilmektedir. Ülkemizde bankacılık alanında hizmet vermekte olan bankalar arasında yer alan Garanti Bankası da; yüksek teknolojik ürünleri sayesinde kredi notunun direkt olarak öğrenilmesine yardımcı olmaktadır.

Garanti Bankası’nın internet bankacılığı hizmeti sayesinde; kredi notu hakkında bir fikir sahibi olmayan insanlar; doğrudan bu notu öğrenme imkanı ile karşı karşıya kalmış olacaklardır. Garanti internet bankacılığı ile kredi notu öğrenme işlemi sayesinde; herhangi bir bankanın kredili ürünlerinden faydalanmak isteyen insanlar, bundan önce kredi notları hakkında bir fikir sahibi olma imkanı bulacaklardır. Bu sayede yapılacak olan kredi başvuruları da; daha sağlıklı bir biçimde sona erecektir. Garanti Bankası’nın, müşterilerine daha iyi bir biçimde hizmet vermek adına onlara sunduğu internet bankacılığı hizmeti; artık kredi notunun öğrenilmesine de katkı sağlamaktadır. Kredi notunuzu Garanti internet bankacılığı ile öğrendikten sonra; ihtiyaçlarınıza göre kredi, kredi kartı ya da kredili mevduat hesabı başvurularında bulunabilirsiniz. Bu şekilde cevabın az çok olumlu mu yoksa olumsuz mu olacağı konusunda da bir fikir sahibi olmuş olursunuz.

Garanti internet bankacılığı ile kredi notu öğrenme işlemi; adı üzerinde internet ortamında yapılmaktadır. İlk olarak internete giriş yaparak, Garanti Bankası’nın internet bankacılığı hizmetine erişim sağlamanız gerekmektedir. Ardından açılan pencerede “Raporlar” sekmesine tıklamalı ve bu bölümde yer alan “KKB Raporları” adlı bölümden kredi notunuzu ve kredi risk raporunuzu öğrenebilirsiniz. İnternet bankacılığı ile yapılan kredi notu sorgulaması işlemi; 6aylık bir süreyi kapsayacak şekilde size sunulmaktadır. Bu bölümde ayrıca daha önce kullanılmış olan kredi ve kredi kartı ödemeleri de karşınıza çıkacaktır. Böylece geçmişe dönük bir incelemede de bulunabilirsiniz.

Garanti Bankası İnternet Şubesi ile kredi notu öğrenme işlemi sayesinde; yapacağınız kredi, kredi kartı ya da kredili mevduat hesabı başvurularını da daha sağlıklı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Nasıl bir sicile sahip olduğunuz ve bankalar ile geçmişte olan münasebetleriniz de bu bölümde karşınıza çıkmış olacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz