Garanti BBVA Satılık 2. El Araçlar

Garanti Bankası, Türkiye’nin hem teknolojik hem de şirketlerin bile en fazla tercih ettiği bankadır. Garanti Bankası ikinci el araç satış konusunda da alıcılarına rakiplerinden daha iyi fırsatlar sunmaktadır. Haciz edilerek alınan bu araçların ilanlarını resmi siteden görebilir ve takip edebilirsiniz.  Adrese girdiğiniz zaman göreceksiniz, Garanti Bankası araçlar hakkında detaylı raporları alıcılara özel sunmaktadır. Fotoğraflarından ruhsat belgesine, ekspertiz raporundan adresine, sicilinden diğer açıklamalı bilgilere kadar detaylı bilgiler vermektedir. Bu sayede alıcılar daha sağlıklı alışveriş yapabilmektedir. Ayrıca aracı görmek isteyen alıcılara otoparka kadar eşlik ederek aracı daha detaylı şekilde anlatıp göstermektedir. Aracı görmek her zaman alıcılara avantaj sağlayacaktır.

Garanti Bankası bazı bankalara göre ihale ya da teklif usulü ile alınan araçlar için kredi dahi vermektedir. Bu sayede alıcılar beğendikleri bir araca teklif vererek ikinci el araç kredisi adı altında kredi alarak piyasa altında değer olarak satılan araçların sahibi olabilmektedir. Satın almak için verilen linkten Teklif Ver seçeneğine tıklamanız ve teklif verme formunu doldurarak işleminizi yapmanız gerekmektedir. Almak istediğiniz araçların detaylı bilgisi site üzerinde ne kadar yazsa da, daha detaylı bilgi almak için en yakın Garanti Bankası şubesine gitmeli ya da Garanti Bankası müşteri hizmetlerini aramanız yeterli olacaktır. Bankada bulunan Satın alma müdürlüğü ya da idari işler servisi alıcı ile muhatap olacaktır.

Teklif vermeden önce aracı görmeniz daha sağlıklı olacaktır. Aksi halde diğer bankalarda olduğu gibi, aracı görmüş, beğenmiş, hasar ve diğer kusurlarını kabullenip almak istediğinizi belirtmiş sayılacaksınız. Ayrıca Garanti Bankası diğer bankalara göre daha fazla vatandaş kredi aldığından dolayı daha fazla araç ve gayrimenkul bulunmaktadır. Bundan dolayı ihale gibi olaya gerek kalmadan direk teklif verip satın alabilirsiniz. Ancak yine de Garanti Bankası en yüksek teklif verenlere satacaktır. Teklifiniz kabul edilince en yakın şubeye giderek şartname imzalayacaksınız. Bu şartnamenin her sayfasını imzalayarak kaparo, teminat, ikinci el araç kredisi ya da araç fiyatının hepsini ödemeniz gerekecektir.

Araçları  Buradan görebilirsiniz.

Teklif ve alım için nihai başvuru bankaya yapılmalıdır aracılık vs olayı yoktur kimseye aracılık adı altında para veya belge vermeyiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz