Garanti Bankası SMS Kredi Başvurusu

Garanti Bankası SMS Kredi Başvurusu

Bankacılık faaliyetleri 1946 yılına kadar uzanan Garanti Bankası, birleşmeler ve satın almalar yoluyla günümüzde en güçlü özel sermaye bankacılığı yapan kuruluşlardan biridir. Güçle bir teknolojik altyapıya sahip olan banka, aynı zamanda ülkemizde ilk internet ve telefon bankacılığı hizmetini sunan bankadır. Garanti Bankası’nın operasyonel verimlilik konusunda yaptığı alt yapısal çalışmalar, aynı zamanda sektörde birçok ilke imza atılmasını sağlayan önemli bir yaklaşım oluşturmuştur. İnternet bankacılığı, mobil şube aracılığıyla sunulan hizmetler gibi merkezi operasyonel altyapılar konusunda en güçlü yatırımcılardan biri olan Garanti bankası, müşterilerine her türlü bankacılık hizmetlerinin sunulması için alternatif üreterek, günümüzde en güçlü bankacılık altyapılarından birini oluşturmuştur. Garanti Bankası SMS Kredi Başvurusu telefonunuz aracılığıyla 24 saat boyunca kredi başvurularını kolayca yapabilmenizi sağlayan önemli bir kredi hizmeti olarak sunuluyor.

SMS Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Garanti Bankası SMS Kredi Başvurusu için herhangi bir belge hazırlamak için uğraşmanıza gerek yok. Telefonunuzun kısa mesaj bölümüne girerek “ TC kimlik numarası çekilmek istenen kredinin miktarı kredinin ödenmesi istenen vade ve aylık gelir miktarı” bu sırayla yazılarak 3390’ a kısa mesaj olarak gönderilerek yapılabiliyor. Yukarıda verdiğimiz sırada ve her veriden sonra bir boşluk bırakarak yaptığınız başvurunuz, en kısa süre içerisinde bankanız tarafından yanıtlanıyor. Yine de başvurunuzu gerçekleştirdikten sonra, durumuyla ilgili olarak sorgulama yapmak istemeniz halinde büyük harflerle “ DURUM TC Vatandaşlık numarası” nı yazarak yine 3390’a göndereceğiniz bir kısa mesajla da, başvurunuzun durumun, hangi aşamada olduğunu öğrenebilirsiniz.

Garanti Bankası SMS Kredi Başvurusu yaptıktan sonra, bankanın yaptığı inceleme sonrasında çok kısa süreler içerisinde yanıt alabilirsiniz. Kredinin onaylanması halinde aynı gün içerisinde kredinizi kullanabilirsiniz. Garanti Bankası’ nın müşterisiyseniz, onaylanan kredi hemen hesabınıza geçiyor ve kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Ancak banka müşterisi değilseniz, yani Garanti Bankasında hali hazırda bir hesabınız yoksa bu durumda gelen onay mesajıyla birlikte, herhangi bir Garanti Bankası şubesine başvurmanız gerekiyor. Şubeye başvurmanızın ardından gerekli işlemler kısa süre içerisinde gerçekleştirilerek, onaylanış kredinizi aynı gün içerisinde kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Bankanın sunduğu farklı ihtiyaçlara yönelik, pek çk farklı kredi paketi bulunuyor. Bu nedenle ihtiyacınıza yönelik olarak sunulan kredi paketlerinizi incelemeniz önemli bir avantaj oluşturacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz