Garanti Bankası POS Cihazı Komisyon Oranları

Nakitle dolaşmak yerine, kart ile alışveriş yapmayı tercih eden teknoloji çağı müşteri kitlesi, iş yerlerini de kredi ve banka kartı ile alışveriş imkanı vermeye mecbur kılıyor. Kredi veya banka kartı ile müşterilerinize alışveriş imkanı sunabilmeniz için öncelikle bir pos cihazı sahibi olmanız gerekiyor.

Günümüzde daha güvenli bir alışveriş yöntemi benimsemiş olan kart kullanıcılarının iş yerlerinde bulunan pos cihazları vasıtası ile yapmış olduğu harcamalar öncelikle banka hesabına geçer ve ardından iş yeri sahibinin hesabına aktarılır. Bu aktarım süreci bankalara ve yapılan anlaşmalara göre de değişiklik gösterir. Yapılan işlemler için banka tarafından işlem başına belirli bir komisyon alınır. Şimdilerde pos cihazı olmayan bir işletmenin potansiyel müşterilerinden ve olası satışlardan mahrum kaldığı inkar edilemez bir gerçektir.

Hemen hemen her banka pos cihazları ile iş yeri üyeliği sunmaktadır. Eğer ki Garanti Bankası Pos Cihazı alarak satış yapmayı düşünüyorsanız, Garanti bankası ile anlaşmanız ve Garanti Üye İşyeri olmanız gerekiyor. Her bankanın kendi içerisinde üye işyerleri için sahip olduğu avantajlara Garanti Bankası da sahip.

Garanti Üye İşyeri olarak;

–         Türkiye ve dünyada kullanımda olan American Express, MasterCard, Visa, Diners Club, Discover, CUP ve JCB logolu tüm kartlara pos cihazınız ile rahatlıkla satış yapabilirsiniz.

–         Garanti Bankası POS Destek Hattı 444 0 339 üye işyerlerine 7 gün 24 saat destek veriyor.

–         Üye İşyerlerine özel yeni ürün bilgilerinin ve de haberlerin yer aldığı POSta Bülten’e ücretsiz bir şekilde abone edilirsiniz ve Garanti Bankası tarafından düzenlenen kampanyalarda hediye kazanma fırsatınız olabilir.

–         Pos cihazınızla gerekçeleştirdiğiniz işlemelere dair ekstrelerinizi elektronik posta veya dilerseniz faks yoluyla alabilirsiniz.

–         Bir diğer avantaj olarak Garanti İnternet şubesinden hesap hareketlerinizi takip edebilir, POS’unuzda biriken parayı görüntüleyebilir ve istediğinizde hesaplarınıza aktarabilirsiniz.

–         Garanti bankası tarafından sunulan farklı işyeri hizmetlerinden birini seçerek müşteri sayınıza ve sunduğunuz hizmetlere katkı sağlayabilirsiniz.

Garanti Bankası üye işyerleri için farklı hizmet paketleri sunmakta.

Standart Paket ve İçerisinde Yer Alan Özellikler;

–         Ücretsiz

–         Başvurular

–         Finansal Raporlar

–         POS Çalışma Şartları Raporu

–         Toplam Ciro Analizi

–         Mutabakat Raporları

Plus Paket ve İçerisinde Yer Alan Özellikler;

–         Aylık / 9,90 TL

–         Başvurular

–         Standart Kampanya Tanımlama

–         Doğum Günü Kampanyası Tanımlama

–         Finansal Raporlar

–         POS Çalışma Şartları Raporu

–         Toplam Ciro Analizi

–         Mutabakat Raporları

–         Dinamik Rapor

 

Premium Paket ve İçerisinde Yer Alan Özellikler;

–         Aylık / 14,90 TL

–         Başvurular

–         Kendi Kampanyanı Tanımlama

–         Standart Kampanya Tanımlama

–         Doğum Günü Kampanyası Tanımlama

–         Finansal Raporlar

–         POS Çalışma Şartları Raporu

–         Müşteri ve Rekabet Analizi

–         Toplam Ciro Analizi

–         Mutabakat Raporları

Garanti Bankası Üye İşyeri olabilir Bonus Kart sahiplerine hizmet verebilir ya da Garanti POS-ON müşterisi olarak POS komisyonu ödemeden aylık sabit bir ücret karşılığında müşterilerinize kartla alışveriş imkanı sunabilirsiniz.

Eğer Garanti Bankası Pos cihazı ile işyerinizde hizmet verecekseniz ve komisyonlu bir anlaşma yaptıysanız güncel oranlar şu şekilde:

12 AY TAAHHÜT İÇİN
20 bin TL %1.80
15 bin TL %2.20
10 bin TL %2.70
5 bin TL: %3.10
2 bin TL %3.70

Güncel Konular
Sitemizde Bulunan Bilgiler Tamamen Bilgilendirme Amaçlıdır. Sitemizde Kredi, Kredi Kartı ve Benzeri Hiç Bir Hizmet Verilmemekte, Aracılık ve Komisyonculuk Yapılmamaktadır. Sitemiz Sadece Güncel Kampanya ve Haberleri Paylaşmaktadır. Lütfen Başvurularınızı Şubelere Bireysel ve Şahsen Olarak Yapınız.