Garanti Bankası Kredi Kartı Limit Yükseltme Nasıl Yapılır?

Garanti bankası kredi kartı limit yükseltme işlemleri diğer bankalarda olduğu gibi garanti bankasında da bir çok yol ile kartınızın limitini yükseltme imkanınız bulunmaktadır. Dilerseniz sms ile limit yükseltme, internet bankacılığı ile limit yükseltme ve her hangi bir şubeye giderek limit yükseltme işlemi yapabilirsiniz.

Sms ile Garanti Bankası Kredi Kartı Limit Artırma

Sms ile limit artırım talebinde bulunmak oldukça kolay bir işlemdir. Sadece dikkat etmeniz gereken tek şey bankada kayıtlı olan telefon numarası ile sms göndermeniz gerekmektedir. Farklı bir numara ile yapılan başvurular değerlendirilmemektedir.

Sms ile limit artırım talebinde bulunmak için bankanızda kayıtlı cep telefonu numaranızdan, ARTIR, İSTENİLEN LİMİT, KART SON 6 HANE , AYLIK NET GELİR bilgisini aralarında birer boşluk bırakarak 3340’a, yurt dışından talepte bulunmak için 3340 yerine 0532 752 33 40’a sms gönderebilirsiniz. (Örnek: ARTIR 2000 353010 5000).

İnternet Şubesi ile Limit Artırma

İnternet şubesine Müşteri numaranız ve parolanız ile giriş yaptıktan sonra Kartlarım menüsünde limit artırım talebinde bulunarak kart limitinizi artırabilirsiniz.

Bunların dışında ise herhangi bir şubeye giderek kredi kartı limit artışı talebinde bulunarak kartınızın limitini artırabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz