Garanti Bankası Konut Kredisi Başvurusu

Ev almak isteyen pek çok insan bankaların sunmuş olduğu konut kredilerinden yararlanmaktadır. Bu bankalar arasında Garanti Bankası öne çıkmaktadır. Garanti kredi faiz oranları ve uzun vade süreleriyle müşterilerini memnun etmeyi başaran bir bankadır. Sizde Garanti Bankası konut kredisi ürünlerinden faydalanmayı düşünüyorsanız yazımızın devamını okuyarak detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Garanti Bankası Konut Kredisi Ürünleri

Garanti Bankası müşterilerinin çeşitli ihtiyaçlarını gözeterek birbirinden avantajlı konut kredisi ürünleri sunmaktadır. En güncel Garanti Bankası konut kredisi ürünleri şunlardır: sabit faizli konut kredisi, azalan taksitli mortgage, ara ödemeli mortgage, artan taksitli mortgage, özel ödemeli mortgage, değişken faizli mortgage, önce sabit sonra değişken faizli mortgage ve evini gösterene mortgage.

Garanti Ev Kredisi Hesaplama

Çekeceğiniz konut kredisi için ne kadar ödeme yapmanız gerekeceği konusunda bir fikir sahibi olmayı amaçlıyorsanız Garanti ev kredisi hesaplama aracından yararlanabilirsiniz. Bunun için Garanti Bankası’nın web sitesine giriş yapmanız ve konut kredisi hesaplama aracında ilgili alanlara çekmek istediğiniz kredi tutarını ve ödemek istediğiniz vade süresini yazmanız yeterlidir.

Garanti Bankası Konut Kredisi Başvuru Kanalları

Garanti Bankası konut kredisine başvuru yapmak için birden fazla bankacılık kanalı kullanabilirsiniz. Size en yakın Garanti Bankası şubesine gitmeniz halinde konut kredileriyle ilgili detaylı bilgi edinebilir ve başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra dilerseniz Garanti Bankası’nın web sitesinde bulunan başvuru formunu doldurabilir, Garanti Bankası İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık hizmetlerinden yararlanabilir ya da telefon bankacılığı kanalıyla müşteri temsilcisiyle görüşebilirsiniz.

Garanti Bankası Konut Kredisi Başvurusu Ne Kadar Sürede Sonuçlanır?

Garanti Bankası konut kredisi başvurusu yapmanızın ardından 1-3 iş günü içerisinde tarafınıza kısa mesaj ile bilgi verilecektir. Bankanın talep etmiş olduğu koşulları karşılıyor olmanız halinde kredi başvurunuza olumsuz cevap verilmesi için hiçbir sebep bulunmamaktadır. Ancak kredi notunuz düşükse ya da düzenli bir geliriniz bulunmuyorsa konut kredisinden faydalanma şansınız oldukça azdır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz