Garanti Bankası Eft Saatleri

Garanti Bankası eft saatleri içerisinde başka bankaya para transferi yaptığınızda, göndermiş olduğunuz para gün içerisinde geçmektedir. Eft saatleri dışında yapacağınız para transferleri ise bir sonraki iş günü karşı banka hesabına geçmektedir.

Garanti Bankası ile isterseniz internet bankacılığından ya da bankanın şubelerinden başka bir banka hesabına eft ile para aktarabilirsiniz. Aynı zamanda Garanti Bankası müşteri hizmetleri ile görüşerek istediğiniz bir bankaya eft talimatı verebilirsiniz.

Garanti Bankası eft saatleri 2018 yılında kaça kadar?

Garanti Bankası eft saatleri 2014 yılında 17:15‘ e kadar yapılabilmektedir. Gün içerisinde 17:15′ kadar yapacağınız eft işlemleriniz aynı gün karşı banka hesabına geçecektir. Ancak 17:15’i geçtiğinde gönderdiğiniz para bir sonraki iş günü karşı banka hesabına geçecektir. Bu yüzden gün içerisinde karşı banka hesabına geçmesini istediğiniz para transfer işlemlerinizi bu saate kadar gerçekleştirmelisiniz.

Garanti Bankası eft yaptım hesaba geçmedi ne yapmalıyım?

Çok nadir de olsa eft saatleri içerisinde yapılan ya da eft saatleri dışında yapılan işlemler karşı banka hesabına geçmeyebilir. Nadir de görülse bunun gibi bir durum yaşadığınızda ilk iş olarak eft yaptığınız Garanti Bankası ile görüşmelisiniz. İşleminizi doğru yapıp yapmadığınız kontrol edildikten sonra banka sizlere gerekli bilgileri verecektir. Garanti Bankası eft saatleri dışında yaptığınız işlemlerde ise ilk iş günü içerisinde para karşı banka hesabına geçmemişse yine aynı işlemi yapmalısınız. Bunların yanında karşı banka ile de görüşmeniz sizler için yararlı olacaktır. Eğer eft yaparak isimden veya hesap numarasından kaynaklanan bir yanlışlık yapılmışsa, paranız bir süre sonra banka tarafından hesabınıza iade edilecektir.

Güncel Konular
Sitemizde Bulunan Bilgiler Tamamen Bilgilendirme Amaçlıdır. Sitemizde Kredi, Kredi Kartı ve Benzeri Hiç Bir Hizmet Verilmemekte, Aracılık ve Komisyonculuk Yapılmamaktadır. Sitemiz Sadece Güncel Kampanya ve Haberleri Paylaşmaktadır. Lütfen Başvurularınızı Şubelere Bireysel ve Şahsen Olarak Yapınız.