Garanti Bankası Eft Havale Limit Arttırma Nasıl Yapılır?

Garanti Bankası Eft Havale Limit Arttırma işlemi yapabilmeniz için en yakın garanti bankası şubesine gitmeniz gerekmektedir. Eft limit artırma işlemi sadece banka şubeleri aracılığı ile gerçekleşmektedir. Bu yazımız internet şubesini kullanarak mevcut tanımlı olan eft ve havale limitlerinizi azaltma üzerinedir. Unutmayın limit artırım işlemi banka şubesi ile gerçekleşmektedir.

Garanti bankası eft ve havale limit azaltma işlemi yapmak için internet şubesine giriş yapmanız gerekmektedir. Eğer internet şubesi kullanmıyorsanız her hangi bir garanti bankası şubesine giderek limit azaltma ya da arttırma talebinde bulunarak günlük eft ve havale limitinizi belirleyebilirsiniz. Şimdi Garanti internet şubesini kullanarak günlük eft ve havale limit nasıl azaltılır bakalım:

İnternet şubesine giriş yapınız.

Giriş yaptıktan sonra sağ üst menüde yer alan Ayarlar > Tanımlamalar linkine tıklıyoruz. Bu bölümden günlük eft ve havale limit işlemlerini tanımlayacağız.

Açılan sayfada GÜVENLİK TANIMLAMALARI sekmesine tıklayarak İşlem Limiti Belirleme bölümünü seçerek eft limit işlemlerini tanımlayabiliriz.

Açılan yeni sayfada yer alan Yeni Limitiniz bölümünde yer alan kutucuklara istediğiniz miktarı yazabilirsiniz. Unutmadan yazacağınız miktar daha önceden tanımlı olan tutardan yüksek olmamalı. Fakat burada bankanın belirlediği üst ve alt limitlere dikkat etmeniz gerekmektedir. Örneğin garanti bankasının belirlemiş olduğu günlük eft ve havale alt limiti : 0.01 TL, üst limiti ise: 250.000,00 TL dir.

Eft ve havale limit miktarınızı belirledikten sonra dilerseniz Swift ve Western Union limitlerini de buradan ayarlayabilirsiniz. Limit miktarlarınızı belirledikten sonra Devam butonuna basarak Onay aşamasına geçebilirsiniz.

Limitleri tanımladıktan sonra Onay butonuna tıklayarak işlemlerinizi onaylayabilirsiniz. İşlemi tamamladıktan sonra yapacağınız eft ve havale miktarlarını bu işleme göre ayarlamanız gerekmektedir.

Güncel Konular
Sitemizde Bulunan Bilgiler Tamamen Bilgilendirme Amaçlıdır. Sitemizde Kredi, Kredi Kartı ve Benzeri Hiç Bir Hizmet Verilmemekte, Aracılık ve Komisyonculuk Yapılmamaktadır. Sitemiz Sadece Güncel Kampanya ve Haberleri Paylaşmaktadır. Lütfen Başvurularınızı Şubelere Bireysel ve Şahsen Olarak Yapınız.