Finansbank Öğrenci Kredi Kartı

Öğrenciyseniz ve kredi kartı almak istiyorsanız en kolay kredi kartı veren bankalar arasında Finansbank bulunmaktadır. Şimdi hemen bir durup düşünmek gerekiyor, acaba neden kolay kredi kartı veriyorlar? Bu şekilde düşünmenizin hiçbir yola çıkmayacağını belirtmek isterim. Sadece finansbank müşterilerinin açılışı kendi bankalarından yapmaları için özellikle öğrencilere kolay kredi kartı vermektedir. Hatta güzel birçok yöne sahiptir. Bunları detaylı olarak yazımızda ele aldık.

Finansbank Kredi Kartı Taksit Özelliği

Genellikle kredi kartları 2 ya da 3 taksit özelliğine sahiptir. Ancak anlaşmalı yerlerde finansbank go kredi kartı ile 4 ila 6 aya kadar taksit yaptırabiliyorsunuz. Şunu söylemek istiyorum ki genellikle finansbank 4 taksit özelliği öne çıkıyor ki bu da 2 ay taksite göre çok iyi bir ayrıcalık. Ayrıca taksit yaptırdığınız zaman diğer bankalar gibi taksitten çok büyük vade farkları da kesmiyorlar.

Neden bunu söyleme gereği duydum tahmin edin. Finansbank, öğrencilerden kredi kartı işletim ücreti kesmemektedir. Bu da öğrenciler için gayet iyi bir ayrıcalık, her yıl 20-30 lira gibi bir ücretin boşa gitmesini hiçbir öğrenci istemez. Eğer öğrenciyseniz ve kartınızdan işletim ücreti kesiliyor ise bunu bankanıza bildirdiğiniz anda geri yansıtıyorlar. Kart ekstresini takip etmekte fayda var.

500 TL Limitli Kredi Kartı Finansbank GO

500 liralık limit tam bir öğrenci kartına yakışacak limittir. Şöyle düşünelim, 1500 lira limit olsa harcama da ona göre fazla olur ve borç da artar. Peki 500 liralık limitle çok büyük borç altına girmek mümkün mü? Tabii ki hayır. 500 liralık kart limiti bu yüzden iyi bir seçim olmuş.

Finansbank Öğrenci Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Öğrenciliğinizi kanıtlar belge ile yani üniversiteden alacağınız öğrenci belgeniz ile en yakın finansbank şubesine gidip başvuru yapabilirsiniz. Tabii ki yine finansbank’ın internet şubesinden telefonla başvuruda bulunabilirsiniz. Ancak finansbank kredi kartı başvurusu yapılırken şubeyi büyük şart koşmuştur. Bu nedenle mutlaka şubeye gideceksiniz gibi görünüyor. Ancak merak etmeyin fazla oyalanmadan kredi kartınızı alırsınız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz