Finansbank Müşteri Hizmetleri Numarası

Finansbank Müşteri Hizmetleri Numarası

1987 yılında Hüsnü Özyeğin tarafından kurulan ve günümüzde ki adı QNB Finansbank olan özel bankanın, 2016 yılında Katar Ulusal Bankası tarafından çoğunluk hissesi satın alındı. Bu tarihten itibaren QNB Finansbank adını alan banka, özel bankalar arasında en hızlı gelişim gösteren ve aynı zamanda en başarılı bankacılık faaliyetlerini yürüten bankalardan biridir. Kurumsal ve bireysel bankacılık alanlarında sunduğu çok çeşitli destekler ve avantajlar, bankanın tercih edilmesinde çok önemli bir rol oynuyor. Finansbank Müşteri Hizmetleri Numarası farklı hizmetler sunan 3 ayrı numaradan oluşuyor. Bunlar Bireysel müşterilere bankacılık hizmetleri sunan 0850 222 0 900, kurumsal müşterilere bankacılık hizmetleri sunan 0850 222 1 900 ve öneri ve taleplerinizi hafta içi her gün 09:00 – 18:00 arasında hizmet sunan “ Finansçınız Sizi Dinliyor “ hattı 0850 222 2 900’ e ulaşabilirsiniz.

Müşteri Hizmetlerinden Hangi İşlemler Yapılabiliyor?

Finansbank Müşteri Hizmetleri Numarası bireysel, kurumsal ve banka müşterisi olmayan kişilere sunulan hizmetlerin, en hızlı ve kaliteli sunulmasını sağlamak amacıyla, farklı numaralar aracılığıyla sunuluyor. Her alanda deneyimli müşteri temsilcileriyle muhatap olma şansına sahip olan Finansbank müşterileri, bu sayede almak istedikleri hizmeti daha az bekleyerek ve daha kolay bir şekilde alabiliyorlar.

Yüksek Güvenlikli Müşteri Hizmetleri

Finansbank Müşteri Hizmetleri Numarası 0850 222 0 900, 0850 222 1 900 ve 0850 222 2 900 telefon numaralarından oluşuyor. Bu numaralar aracılığıyla yapılan tüm işlemler, sesli yanıt sisteminin yönlendirmesi sayesinde kolayca gerçekleştirilebiliyor. Ayrıca telefon aracılığıyla herhangi bir bankacılık işlemi yapmak istediğinizde, bankaya vermeniz gereken bilgiler, doğrudan tuşlama yoluyla alınıyor. Bu sayede, herhangi bir banka personeli de dahil olmak üzere, kişisel bilgileriniz ve şifrelerinizi kimseye vermek zorunda kalmıyor ve oluşabilecek risklerin doğrudan önüne geçmiş oluyorsunuz.

Bireysel ve kurumsal müşterilerinin portföy yönetimlerini internet, mobil ve telefon bankacılıkları aracılığıyla yüksek nitelikli olarak sunma başarısına sahip olan banka, bu konuda sektörde bir rol model durumunda. Bu alana yapılan yatırımlar, bankacılığın geleceği hakkında da yapılan yatırımlar olarak görülüyor ve bu nedenle sürekli olarak geliştirilmeye devam ediliyor.

Güncel Konular
Sitemizde Bulunan Bilgiler Tamamen Bilgilendirme Amaçlıdır. Sitemizde Kredi, Kredi Kartı ve Benzeri Hiç Bir Hizmet Verilmemekte, Aracılık ve Komisyonculuk Yapılmamaktadır. Sitemiz Sadece Güncel Kampanya ve Haberleri Paylaşmaktadır. Lütfen Başvurularınızı Şubelere Bireysel ve Şahsen Olarak Yapınız.